Sirsnīgs paldies SIA „Selko”, SIA „LC būve”, SIA „Ošukalns”, SIA „MK Dizains”, SIA „Jēkabpils PMK” un SIA „Kaldabruņa 2020” par atbalstu Jēkabpils pilsētas skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Jēkabpils pilsētu šajā projektā pārstāv Jēkabpils 3. vidusskola. Jēkabpils 3. vidusskolas skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 490 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Jēkabpils pilsētu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „Selko”,  SIA „LC būve”,  SIA „Ošukalns”, SIA „MK Dizains”, SIA „Jēkabpils PMK” un SIA „Kaldabruņa 2020”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot par atbalstītājiem SIA „Selko”,  SIA „LC būve”,  SIA „Ošukalns”, SIA „MK Dizains”, SIA „Jēkabpils PMK” un SIA „Kaldabruņa 2020”, lielākā daļa Jēkabpils pilsētas iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmi nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!

SIA „Selko” uzņēmums veic mežistrādi, ražo bērza zāģmateriālus un mēbeļu sagataves, taras sagataves un dažādas nestandarta paletes u.c. SIA „LC būve” ir būvuzņēmums, kura galvenais virziens ir ēku būvdarbu vadīšana un veikšana. SIA „Ošukalns” kompānijas darbības virzieni ir kokapstrāde, ceļu būve, dabīgo izrakteņu ieguve, nekustamie īpašumi, kravas auto rezerves daļu tirdzniecība, siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošana. SIA „MK Dizains” veic dažādu koka un metāla izstrādājumu projektēšanu, ražošanu un uzstādīšanu (bērnu rotaļu laukumus, privātos un publiskos spēļu laukumus, āra vingrošanas un sporta iekārtas, dārza mēbeles, u.c.). SIA „Jēkabpils PMK” nodarbojas ar vispārējo celtniecības darbu veikšanu un vadīšanu, būvuzraudzību, ūdensapgādes, kanalizācijas sistēmu, siltumapgādes u.c. SIA „Kaldabruņa 2020” nodarbojas ar graudaugu (izņemot rīsu), pākšaugu un eļļas augu sēklu audzēšanu un jaukto lauksaimniecību.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Jēkabpils pilsētas skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „Selko”, SIA „LC būve”, SIA „Ošukalns”, SIA „MK Dizains”, SIA „Jēkabpils PMK” un SIA „Kaldabruņa 2020” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Jēkabpils pilsētas skolēniem būs ļoti priecīgs!

 

Ar cieņu –

“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa

 

Sirsnīgs paldies SIA „Selko”, SIA „LC būve”, SIA „Ošukalns”, SIA „MK Dizains”, SIA „Jēkabpils PMK” un SIA „Kaldabruņa 2020” par atbalstu Jēkabpils pilsētas skolēnu radošajām idejām!
15.Septembris, 2017
9325
Komersantiem pieejams atbalsts jaunu produktu attīstībai
30.Augusts, 2017
9251
Mazie un vidējie uzņēmumi aicināti pieteikties balvai “Mācības darba vietā 2017”
08.Augusts, 2017
9129
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 15.augustam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
03.Augusts, 2017
9094
Darba devēji līdz 4.augustam vēl var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei NVA filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē un Talsos
01.Augusts, 2017
9067
Jēkabpils biznesa inkubators maina atrašanās vietu
03.Jūlijs, 2017
8857
Aicina konkursam pieteikt Jēkabpils labāko tirgotāju
29.Jūnijs, 2017
8814
Uzņēmēju iespējas iesaistīties labklājības nozares ES struktūrfondu projektu īstenošanā
28.Jūnijs, 2017
8811
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 4.jūlijam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
21.Jūnijs, 2017
8747
Pieejams Jēkabpils pilsētas pašvaldības 2016. gada publiskais pārskats
16.Jūnijs, 2017
8696
Reģionālos uzņēmējus aicina uz Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstādi „RIGA COMM 2017”
31.Maijs, 2017
8612
Igaunijas vēstnieks Jēkabpilī tiekas ar uzņēmēju pārstāvjiem
03.Maijs, 2017
8458