Domes vadība tiekas ar Ķīnas vēstnieku Latvijā

9.augustā Jēkabpilī darba vizītē viesojās Ķīnas Tautas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā V.E. Huans Juns (Huang Yong), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomniece Latvijas Republikā Liu Šaodzjuņa (Liu Shaojun), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomnieces biroja Latvijas Republikā atašejs Dina Sjuedži (Ding Xuezhi), kā arī Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs Egils Dzelme. Vizītes sākuma Jēkabpils pilsētas pašvaldībā delegācija tikās ar domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini, domes priekšsēdētāja vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu un domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības jautājumos Andri Rutko. Pilsētas domes vadība viesiem prezentēja pilsētas galvenos raksturlielumus, uzņēmējdarbības vidi pilsētā un lielākos izaicinājumus jēkabpiliešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Izrādot interesi par pilsētas prezentācijā redzēto un turpinot savstarpējo diskusiju, Ķīnas Tautas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Huans Juns interesējas par potenciālajiem investīcijas projektiem pilsētā, sadarbību ar uzņēmējiem tirdzniecības un ražošanas jomās. Vēstnieks un  Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs E. Dzelme vadībai prezentēja jaunu izglītības projektu ķīniešu valodas apguvei, kā arī izteica piedāvājumu starptautiskās sadarbības loka paplašināšanai.

Pēcpusdienā Ķīnas vēstnieka delegācija apmeklēja kokapstrādes ražošanas uzņēmumu SIA “Gaujas koks”, kā arī interesantā ekskursijā iepazinās ar Jēkabpils lielāko tūrisma objektu-  Krustpils pili.

Informāciju sagatavoja:
Margita Liepiņa
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Izrāde “Trīs musketieri” ATCELTA!
17.Augusts, 2017
9181
Krustpils pilī būs skatāma ziedu izstāde “Gladiolas un dālijas”
17.Augusts, 2017
9179
Jēkabpilī dažādos notikumos atcerēsies “Baltijas ceļu”
17.Augusts, 2017
9177
Piešķir finansējumu biedrībai “Basketbola klubs Jēkabpils”
17.Augusts, 2017
9176
Notika darba sanāksme ar pilsētas saimnieciskajiem dienestiem
16.Augusts, 2017
9174
Apstiprina nākamā gada budžeta prioritātes un Budžeta komisijas sastāvu
16.Augusts, 2017
9170
Līdz septembra beigām Jēkabpilī plānoti vairāku ielu remontdarbi
15.Augusts, 2017
9166
Košās vasaras skaņās
15.Augusts, 2017
9165