Jautā pašvaldībai

Armands Mukāns
25.05.2017. 12:44
Kategorija: Domes vadībai
Labdien. Kad tiks novākta lielā atkritumu un zaru kaudze zaļajā zonā,ko izveidojuši sētnieki grābjot lapas iepretim Viesītes ielā 49 mājai.Kaudze stāv jau otro gadu un paliek ar katru gadu lielāka. Vai man viņai būtu jāpieliek sērkociņš? Paldies.
Zaiga Berzina
23.05.2017. 17:19
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Jau vairakas dienas jutos Nevis ka pilseta bet kada lauku ferma kura smird pec sudiem visa smaka or viestura 36a rajona pat vairs logu negribas turet vala jo vainu no rita vai vakara smird
pilsētas iedzīvotāja
23.05.2017. 09:00
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien. Interesē vai atjaunotajā Bebru mikrorajonā pēc rekonstrukcijas būs uzlikti "guļošie policisti"?! Jau tagad, kad ir uzlieta skaista pirmā asfalta kārta atrodas "gudri" autovadītāji, kas rupji pārkāpj noteikumus pārsniedzot ātrumu! ja nav plānots, tad ieteikums uzlikt cik vien daudz var, lai tiešām būtu droši. Nedomāju, ka zīmes ar ātruma ierobežojumu kāds ņems vērā. Pladies!
Brīvības iela
21.05.2017. 10:43
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Lūdzu salabot ietvi Brīvības ielā pretī uzņēmumam "Hektors".Ielas apgaismojuma remontdarbu laikā, pie pieturas un apkārt laternai, tika izņemts bruģakmens. Laika gaitā, staigājot pāri, nenostipriātais laukums kļūst arvien lielāks, kas rada neērtības gājējiem.
Braucējs ceļu
18.05.2017. 16:32
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Prieks gan bija īss par uzlaboto Jēkaba ielas daļu pie klostera.
Palejas ielas iedzīvotājs
16.05.2017. 14:51
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Palejas ielas bērnu laukumiņā pagājušajā vasarā tika demontētas mazā slidkalniņa kāpnītes ar margām, tā vietā tika uzsisti 2 dēļi kur zemākais ir 50cm no zemes.... jautājums kā mazajiem bērniem izmantot slidkalniņu? Lielākajiem bērniem ir augstāks slidkalniņš un daudz un dažādi veidi kā tur uzkāpt, bet mazie bērni tik vecāku celti lai bērns varētu nošļūkt no slidkalniņa. Bērnu laukumiņa apsaimniekošana taču nav tikai un vienīgi salauztā demontāža ne atjaunošana vai salabošana?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
19.05.2017. 11:49

Pēc bērnu rotaļu laukumu apsaimniekotāja  sniegtās informācijas slidkalniņa bojātās konstrukcijas ir pasūtītas izgatavotājam un tiks uzstādītas tuvākajā laikā.

Iedzīvotāja I.D.
15.05.2017. 16:59
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien Interesē,kādi ir pašvaldības plāni saistībā ar Dignājas ielas segumu, jo jau pāris gadus ir daudz problēmsituāciju, jo īpaši, kad noņēma drupināto asfaltu dēļ ūdenssaimniecības un pamainīja satiksmes org.pie Meža ielas dārziņa: -Dēļ satiksmes organizācijas izmaiņas pie Meža ielas dārziņa, kur nostādīts ķieģeļis, Dignājas ielā pēc manām domām ir pieaugusi satiksmes intensitāte (ātrums, putekļi); -Sausuma periodos, braucot jau uz 50km/h (tikai ne ziemā), bet ir novēroti arī ātruma pārsniegšanas un agresīvas braukšanas gadījumi, rodas apjomīgs putekļu mākonis, kā rezultātā iedzīvotājiem un mājdzīvniekiem intensīvas satiksmes rezultātā pastiprināti jādzīvo putekļos,šī putekļu kārta ļoti uzskatāmi manās uz automašīnām (nav nozīmes to mazgāt), neveram logus uz ielas pusi,jo viss tas nāk dzīvojamā telpā, kā arī putekļos pa ceļu pārvietojas gājēji (t.sk. māmiņas ar mazuļiem un ratiņiem) un velosipēdisti; -Akmens šķembas pie liela ātruma var lidot, kas var radīt ne tikai automašīnu bojāšanu,kas tiek novietotas ielas malā, bet var apdraudēt arī gājējus un velosipēdistus; -Nav pārredzama iebrauktuve diennakts tumšajā laikā griežot no Jāņa Akuratera ielas uz Dignājas ielu, jo līdz Dignājas ielai 6 nav apgaismojuma. Ar cieņu!
stanislavs lazdans
14.05.2017. 15:54
Kategorija: Domes vadībai
kad jekabpils puse ne krustpils tur ira pirtina seit nau kur varetu saunu izmantot un papluncaties cilveciski es lasiju ka tualeti uzbuveja bet kad bus pirtina jekabpils kreisaja krasta paldies.stanislavs
Krustpils iemītnieks
11.05.2017. 12:12
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Saņēmu izsmeļošu atbildi par autostāvvietas ierīkošanu nekoptās zaļā zonas vietā iepretī Zemes dienesta ēkai. Nu ja ne tad ne. Tad varbūt var to vietu iekļaut pilsētas sakopjamo vietu sarakstā. Ziemas beigās tika parkā izveidota ligzda, bet neviens putns nevēlējās to apdzīvot. Nu tā sāk ieaugt zālē un tiek papildināta ar kritušajiem zariem. Uz Krustpils un Jēkabpils novadu ēkām atbrauc daudz ciemiņu un iedzīvotāju no novadiem... Varbūt nekoptās pilsētas reklāmas triks? Pa radio reklamē, ka pavasaris iestājas sakoptos pagalmos, varbūt tāpēc Jēkabpilī nav pavasara?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
18.05.2017. 11:11

Skvēra Rīgas ielā pie VSA un VZD puķu dobē ir sastādītas vasaras puķes un aizvesta neapzinīgu iedzīvotāju samestā zaru kaudze. Algotajos pagaidu sabiedriskajos darbos nodarbinātiem ir uzdots regulāri veikt  šī skvēra sakopšanu.

Dzintra Dzene
05.05.2017. 15:40
Kategorija: Domes vadībai
Cik vēl gadus JĒKABPILS CIENĪJAMĀ PAŠVALDĪBA nespēs tikt galā ar driftētājiem pilsētas ielās?! Pateicoties dažiem indivīdiem tiek pilnībā paralizēta satiksme (arī gājēju) uz abiem iebraucamajiem apļiem pie t/c Sala. Tāpat driftētāji uz nebēdu dzīvo arī pa citiem pilsētas apļiem, stāvlaukumiem (t/c “Sala” , “Ciemupes”, Krustpils saliņas utt.). Vai tiešām šajā pašvaldībā lietas tiek kārtotas tikai, kad notiek kāds letāls gadījums un šādi Jūs cienījamā vadība sagaidat SAVAS PILSĒTAS viesus???
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
09.05.2017. 16:18

Sūdzības par personām, kuras brauc agresīvi, izskata Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa darbinieki, tāpēc Jūsu informācija 9.maijā tika pārsūtīta pēc piekritības elektroniski VP ZRP Jēkabpils iecirkņa priekšniekam.

Margarita J
03.05.2017. 10:00
Kategorija: Pilsētsaimniecība
Labdien! Celtnieku ielas mikrorajonā bērnu laukumiņā soliņi ir salauzti, vai varētu tos salabot?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
11.05.2017. 14:07

Bērnu  rotaļu laukuma soli tiks salaboti līdz šī gada 18.maijam.

Armands Mukāns
02.05.2017. 12:12
Kategorija: Domes vadībai
Labdien. Mēs Viesītes ielas 49 mājas iedzīvotāji vēlamies ierosināt Jums izskatīt jautājumu,par automašīnas stāvlaukuma ieviešanu zaļajā zonā,kas atrodas iepretim Viesītes ielas 49 mājai,kas atrodas no ieejas puses,jo laukums netiek kopts,tiek vesti suņi un kaķi dirsināt no blakus mājām,kā arī nav vietas kur novietot automašīnas.Tās tiek sadzītas zaļajā zonā. Arī ceļš nav izbraucams cauri bērzu ielejai,jo ir šausmīgas bedres. Varu nosūtīt bildes uz e-pastu kuru iedosiet. Paldies.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
09.05.2017. 11:38

Daudzdzīvokļu māja Viesītes iela 49, Jēkabpilī  atrodas uz divām zemes vienībām.Viena zemes vienība ir Jēkabpils pilsētas pašvaldības īpašums, otra  zemes vienība- Nameja iela 22 pieder privātpersonai. Uz šī zemesgabala arī ir nelegāla auto iebrauktuve un uz koku saknēm tiek novietoti auto.

Ja mājas iedzīvotāji vēlas šai teritorijā ierīkot autostāvvietu, nepieciešams:

Mājas kopsapulces lēmums par autostāvvietas izbūvi ar 51% dzīvokļu īpašnieku pozitīvu piekrišanu. Par lēmumu jāinformē privatizējamais SIA “JK namu pārvalde”.Tālākas darbības, kas saistītas ar stāvlaukuma izbūvi, ja mājas bilancē ir nepieciešamais uzkrājums būvniecībai, veiks Namu pārvalde.

Nameja Ielas iedzīvotājs
02.05.2017. 10:02
Kategorija: Citi
Par to suni, kas tur kā nenormāls skrien cilvēkiem virsū un mašīnām, kad brauc, jums ir cilvēka video! Ja jau tur nedrīkst braukt vai skriet, tad lieciet zīmes. Bet ir mežs, kur cilvēki droši vien ogo un sēņo un šitāds nezvērs skrien?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
09.05.2017. 13:18

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” pēc izsaukuma veic klaiņojošu dzīvnieku ķeršanu, informāciju sniegt pa telefonu: 29361403.

 

Patriots Patriots
01.05.2017. 14:46
Kategorija: Domes vadībai
Labdien,šogad tika solīts ,ka pilsētā tiks uzsākti būvniecības darbi vairākos objektos (Pasta iela , Kalpaka laukums , Tiesu nams ). Ielas paliek neizbraucamas ,jo viss vienās bedrēs.Vizuālais pilsētas izskats nav no labākajiem.Neko dārgu jau neviens neprasa ,bet kautko krāsaināku skujeņu vietā,piemāram,uz apļa Krustpils pusē.Ir sajūta ,ka mūsu pilsētā nav ne arhitekta ,ne dizainera vai ainavista.Un šeit nevar būt runa par naudas trūkumu,jo ir daudz mazākas pilsētas ar lielāku nadas defecītu ,bet izskatās pievilcīgāk.Jēkabpilī ir daudz vietu ar ko varētu lepoties un rādīt tūristiem.Tikai tās ir jākopj.Mums ir parki ,kas ir neapdzīvoti.Mums ir 1.5 strūklakas ,lai gan vietu,kur izvietot ir vismaz 10.Kāpēc mēs nevarētu būt strūklaku pilsēta?Šajā visā vajadzētu iesaistīt vietējos uzņēmumus.Neticu ,ka šo uzņēmumu vadītāji ir vienaldzīgi par to kā izskatās mūsu pilsēta. Mums arī ir daudz industriālo zonu ,kuras stāv pamestas.Kāpēc??? Vēlētos saņemt kādu komentāru no domes puses.Jēdzīgu komentāru,bet ne runāšanas pēc.
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
13.05.2017. 07:59

Paldies par viedokli un ierosinājumiem.

  • Informējam, ka Pasta ielas pārbūves būvdarbi tiks uzsākti pēc līguma noslēgšanas ar Finanšu ministrijas padotības iestādi Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par investīciju projekta īstenošanu.
  • Administratīvās ēkas projektēšanu un būvniecību (“Tiesu nams”) veic Valsts akciju sabiedrība “Tiesu nama aģentūra”.
  • Pašvaldība par budžeta līdzekļiem šogad ir plānojusi izstrādāt Rīgas ielas apļa labiekārtošanas būvprojektu. Pašvaldības mājas lapā ir izsludināts konkurss Brīvības-Neretas ielas apļa vides objekta dizaina izstrādei, darbi iesniedzami līdz 30. jūnijam.
  • Šogad Kena parkā, Palejas ielas skvērā un Meža parkā paredzēts izvietot jaunas rotaļu ierīces- asfalta spēles, vingrošanas ierīces, šūpoles.
Nameja ielas iedzīvotājs
30.04.2017. 07:16
Kategorija: Citi
Nameja ielas iedzīvotājs 17.03.2017. 07:50 Kategorija: Citi Labdien! Tikai nesakiet, lai vēršamies pie mājas vecākā, viņš pat nezina, ka katram dzīvoklim pienākas pagrabs. Kad Nameja ielā 36 pēdējā kāpņu telpā būs uzliktas pastkastītes? nav iespējams tikt galā ar tiem reklāmu kalniem, kas tagad nāk dubultā!!!vai tiešām uz visu ir jāgaida gads?? vairāk?? par ko mēs maksājam apsaimniekošanu?? lai uz kāpņu telpu jumtiņiem koki augtu?? Jēkabpils pilsētas pašvaldība 23.03.2017. 10:25 Pasta kastītes Nameja ielā 36 tiks uzstādītas šonedēļ. nekas nav darīts lietas labā, nekas. Nedaudz tā kā ņirgāšanās tā ir. Kad noņems veikala STARTS zīmi pie Nameja 36? tas taču bojā pilsētas tēlu, ne pēc kā neizskatās. Zālienā pie spēļu laukuma ir daudz viet nozāģēto veco stieņu stumbriņi palikuši. Vai tad tos nevar izrakst? vasarā bērni skraida, krīt, bet tur veci, nogriezti metāla cauruļu gali. Priekš kam zāģēt, ja nevar izrakt pilnībā? veci un sarūsējuši. pAR stinguma krampjiem neesiet dzirdējuši?? kā tie var rasties?
Jēkabpils pilsētas pašvaldība
23.05.2017. 09:26

Daudzdzīvokļu dzīvojamajai mājai Nameja ielā 36 pasta kastītes ir pasūtītās un tiks nomainītas tuvākajā laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Lapas