Jēkabpils — labo pārmaiņu pilsēta!

Jēkabpils pilsētas pašvaldība meklē iespējas atbalstīt uzņēmējus ārkārtas stāvokļa laikā

Jēkabpils pilsētas pašvaldība meklē iespējas atbalstīt uzņēmējus ārkārtas stāvokļa laikā

Pie Jēkabpils pilsētas pašvaldības pēdējo nedēļu laikā ir vērsušies vairāki uzņēmēji, norādot, ka valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ, ir ievērojami samazinājusies cilvēku plūsma tirdzniecības vietās, kā arī veikto pirkumu un pasūtījumu skaits.

Tas rosināja pašvaldību meklēt risinājumus un izvērtēt pašvaldības rīcībā esošos atbalsta instrumentus.

Ir veiktas pārrunas ar vairāku Jēkabpilī darbojošos tirdzniecības centru pārvaldniekiem un saņemts apstiprinājums telpu nomas maksas pārskatīšanai tiem uzņēmējiem, kas nomā telpas minētajos tirdzniecības centros un kuru juridiskā adrese ir Jēkabpils pilsēta. Pašvaldība plāno izskatīt iespēju sniegt atbalstu līdz nomas maksas samazinājuma apmēram.

Pašvaldība centīsies rast iespēju palīdzēt arī citiem Jēkabpilī reģistrētajiem  komersantiem, kas uzņēmējdarbības veikšanai nomā telpas pilsētas teritorijā un kuriem ir nepieciešama palīdzība.

“Šāds lēmums pieņemts, lai nāktu pretī pilsētas uzņēmējiem, kas pašlaik ļoti cieš no pircēju skaita un ieņēmumu dramatiska samazinājuma. Mūsu uzdevums ir izdarīt maksimāli visu, kas ir mūsu spēkos, lai saglabātu pilsētā esošo uzņēmēju daudzveidību, pakalpojumu klāstu un darba vietas. Protams, domājam arī par citiem risinājumiem, apzinoties, ka pilsētā mazo un vidējo uzņēmēju ir ļoti daudz”, skaidro A.Kraps.

Lai pieteiktos atbalsta saņemšanai, lūdzam sazināties ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, sūtot ar elektronisko parakstu apliecinātu iesniegumu uz e-pasta adresi pasts@jekabpils.lv, norādot informāciju par juridisko personu,  atbalsta pieprasījuma pamatojumu, un kontaktinformāciju personai, no kuras uzņēmējs nomā telpas, lai pašvaldība var ar to sazināties un vienoties par atbalsta nosacījumiem. 

Ja pilsētas uzņēmējiem ir ierosinājumi, kā pašvaldība varētu tiem palīdzēt pārdzīvot krīzes situāciju, aicinām sazināties ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību elektroniski, rakstot uz pasts@jekabpils.lv.

Tāpat atgādinām, ka Finanšu ministrija ir apkopojusi informāciju par atbalsta instrumentiem uzņēmējiem Covid-19 krīzes laikā.  Iepazīties ar pieejamajiem atbalsta instrumentiem var ŠEIT

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jēkabpils pilsētas pašvaldība meklē iespējas atbalstīt uzņēmējus ārkārtas stāvokļa laikā
24.Marts, 2020
14896
ALTUM krīzes skartajiem uzņēmējiem nodrošinās divus atbalsta instrumentus
24.Marts, 2020
14895
Aicina uz semināru "Dati un datu analītikas nozīme uzņēmējdarbībā un konkurencē"
12.Marts, 2020
14809
Notiks seminārs uzņēmējiem " Vadītāja izaicinājumi šodien un nākotnē"
03.Marts, 2020
14761
LIAA izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu 15 biznesa inkubatoros
24.Februāris, 2020
14720
Aicina uzņēmējus, lauksaimniekus un to pārstāvošās organizācijas uz tikšanos ar Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu
13.Februāris, 2020
14677
Izmaiņas Uzņēmumu Reģistra Jēkabpils reģionālajā nodaļā
29.Janvāris, 2020
14678
Aicina uz VID semināra par aktualitātēm nodokļu normatīvajos aktos video tiešraidi Jēkabpilī
09.Janvāris, 2020
14679
Domes sēde lemj dibināt Reģionālo biznesa un tūrisma attīstības biedrību “Jēkabpils rezidence”
20.Decembris, 2019
14681
Pašvaldība aicina pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa atlaidēm
20.Decembris, 2019
14680
Balvu “Gada uzņēmējs Zemgalē 2019” saņem arī SIA “Jēkabpils zieds”
29.Novembris, 2019
14682
Līdz 24. maijam Latgales iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas 15 dienu on-line mācību spēlei sava sapņu darba meklēšanai ''Atrodi Savu Aizraušanos'' Latgalē
21.Maijs, 2019
13330