Svarīga informācija, ja nepieciešama palīdzība no Jēkabpils Sociālā dienesta 

Svarīga informācija, ja nepieciešama palīdzība no Jēkabpils Sociālā dienesta 

Atbilstoši valstī izsludinātai ārkārtējai situācijai saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību, Jēkabpils Sociālais dienests organizē darbu tā, lai maksimāli ierobežotu klientu plūsmu, jo mūsu darbinieki ir lielākā vērtība, lai iedzīvotāji varētu saņemt sociālo palīdzību. Ņemot vērā minēto, iesniegumus, iespēju robežās, pieņemam attālināti. Protams, ir daļa jautājumu, kurus risinām klātienē, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības (krīzes situācijas, jauni klienti u.tml.)

Pirms došanās uz sociālo dienestu, aicinām izvērtēt iespēju iesniegt iesniegumu attālināti, parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pastu: info@sd.jekabpils.lv vai izmantojot portāla Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Jēkabpils Sociālā dienesta 1.stāvā ir iespēja iesniegumus atstāt tiem paredzētā kastē. Līdzīgi kā pavasarī, atbilstība trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam, kā arī aprēķinātā pabalsta GMI līmeņa nodrošināšanai izmaksa tiks pagarināta automātiski līdz 2021.gada 31.janvārim. Par minētajiem jautājumiem sociālā dienesta darbinieki sazinās ar tiem klientiem, kuri iepriekš veikuši pierakstu.

Nepieciešamības gadījumā, sociālā dienesta darbinieki izvērtē iespēju nodrošināt iedzīvotājus ar pārtiku, kuri atrodas karantīnā vai pašizolācijā. Jautājumos par pārtikas piegādi dzīvesvietā, ja nav iespējams saņemt radinieku, kaimiņu vai citu tuvu personu palīdzību, aicinām zvanīt darba laikā uz tālruni 65207090 vai mob.tālruni 26824973, lai kopīgi rastu risinājumu.

Nakts patversme, Dienas aprūpes centrs un Ģimenes atbalsta centrs – krīzes centrs turpina strādāt stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

Papildus vēršam uzmanību, ka attiecībā uz atbalsta pasākumiem sakarā ar Covid-19 krīzi, plaša informācija ir pieejama Labklājības ministrijas mājas lapā sadaļā COVID-19. Rīcība dažādās situācijās aprakstīta tīmekļa vietnē: www.covid19.gov.lv. Saistībā ar Covid-19, nepieciešamības gadījumā var zvanīt uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8345.

Socialā dienesta mājas lapā var skatīt arī informāciju par psihoemocionālā atbalsta bezmaksas saņemšanas iespējām www.soc-dienests.jekabpils.lv

Pateicamies par sapratni un būsim veseli!

Jēkabpils Sociālais dienests

 

Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 ierobežojošajiem pasākumiem 14741
24. aprīlī norisināsies Lielā Talka 16947
Jēkabpils pilsētas pašvaldība strādā attālināti 16719
Kā pieteikties vakcīnai pret Covid-19 16904
Svarīga informācija, ja nepieciešama palīdzība no Jēkabpils Sociālā dienesta  16769
Jēkabpils kapitālsabiedrību kontakti 15937
Svarīga informācija no Jēkabpils pilsētas būvvaldes! 16510
Jēkabpils pilsētas domes sēžu grafiks 2021.gada pirmajam pusgadam 16358
Atgādinām, kā ar mums sazināties 14654
Pašvaldība aicina izpirkt neprivatizētos dzīvokļus 14115
Jēkabpilī darbojas uzticības tālrunis krīzes situācijā nonākušām ģimenēm 10872