"Vakanču gadatirgū" šogad piedāvās vairāk kā 300 vakances (papildināts)

"Vakanču gadatirgū" šogad piedāvās vairāk kā 300 vakances (papildināts)

Lai veicinātu nodarbinātību un iedzīvotāju profesionālo pilnveidi Jēkabpilī un tuvākajā apkārtnē, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Jēkabpils filiāli,  25.martā no plkst.10.00 līdz 14.00  Jēkabpils Tautas namā rīkos nu jau otro "Vakanču gadatirgu".

"Vakanču gadatirgū" darba devēji no Jēkabpils un apkārtējiem novadiem piedāvās vairāk kā 300 brīvās vakances savos uzņēmumos. Šogad visplašāk tiks pārstāvētas tādas nozares kā kokapstrāde, tirdzniecība, lauksaimniecība, būvniecība un ceļu būve.

Brīvās vakances piedāvās vietējie uzņēmumi “Gaujas koks”, “Viadukts”, “Jēkabpils pakalpojumi”, “Ošukalns”, “NDB Timber”, “Krustpils”, kā arī “Maxima”, “Rimi”, “Depo”, Nacionālie bruņotie spēki un daudzi citi. 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) stendā darba devēji varēs uzzināt par uzņēmumiem piedāvātajiem pakalpojumiem, savukārt darba ņēmēji - par mācību un nodarbinātības iespējām Latvijā, Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs.

Karjeras konsultanti darba meklētājiem sniegs ieteikumus CV un pieteikuma vēstules sagatavošanā, padomus, kā sagatavoties darba intervijai, kā arī konsultēs par profesionālo piemērotību.

Savukārt par kvalifikācijas paaugstināšanas iespējām informēs mācību centrs BUTS, bet par iespējām uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību konsultēs Jēkabpils biznesa inkubators, Zemgales uzņēmējdarbības centrs un finanšu institūcija ALTUM. 

Darba meklētāji varēs klātienē tikties ar potenciālajiem darba devējiem un piedalīties darba intervijās.

Pasākuma programma

10:00  “Vakanču gadatirgus” oficiālā atklāšana.

10.10-14.00

  • Darba devēju un darba meklētāju tikšanās: piedāvātās vakances, prakses vietas, informācija par uzņēmumiem,
  • Informācija un konsultācijas par NVA pakalpojumiem – apmācību un nodarbinātības iespējām, pakalpojumiem bezdarbniekiem/darba meklētājiem un darba devējiem,
  • Karjeras konsultantu konsultācijas, CV un/vai motivācijas vēstules sagatavošana, profesionālās piemērotības noteikšana, ieteikumi un palīdzība sagatavoties darba intervijai u.c.
  • Uzņēmumu prezentācijas Tautas nama Baltajā zālē. PROGRAMMA.

Dalība “Vakanču gadatirgū” gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Laura Afanasjeva
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece