Notiks veselības veicināšanas pasākums SEVIS IEPAZĪŠANA CITĀ VIDĒ JAUNIEŠIEM

Notiks veselības veicināšanas pasākums SEVIS IEPAZĪŠANA CITĀ VIDĒ JAUNIEŠIEM

20.maijā Jēkabpils Mežaparkā notiks orientēšanās pasākums jauniešiem “Sevis iepazīšana citā vidē”, ar mērķi aktīvi darboties ārpus ierastās vides- risināt sevis iepazīšanas uzdevumus, stimulēt emocijas, nodarbināt atmiņu, iepazīt veselīga uztura pamatprincipus un fiziski kustēties. Pasākuma laikā dalībniekiem būs nepieciešams atrast konkrētus kontrolpunktus, kuros jāatbild uz jautājumiem par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, kā arī jāizpilda kāda sportiska aktivitāte.

Orientēšanās pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti.

Reģistrācija pasākumam no plkst.17:30Jēkabpils Mežaparkā pie galvenās pludmales. Piedalīties var individuāli vai komandās līdz četriem cilvēkiem.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Atraktīvākajiem un veiklākajiem dalībniekiem būs iespēja savā īpašumā iegūt balvas.

Pasākumu organizē Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs

E-pasts: j.kalnins16@gmail.com; tel.:26577093.

Pasākums tiek organizēts projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” nr: 9.2.4.2/16/I/049 ietvaros

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.