Sporta notikumu apskats 19.06.2017.

Sporta notikumu apskats 19.06.2017.

Pasākumi Jēkabpilī šonedēļ:

Piedalies tradicionālajā Līgo nakts skrējienā “Papardes ziedu meklējot”

Jēkabpils sporta centrs aicina ikvienu interesentu gūt vasaras saulgriežu enerģijas lādiņu, pozitīvas emocijas un izbaudīt kopābūšanas prieku, piedaloties nakts skrējienā “Papardes ziedu meklējot”! Nakts skrējiens jau tradicionāli norisināsies pusnaktī, no 22. uz 23.jūniju. Dalībnieku pulcēšanās – pie Radžu ūdenskrātuves peldvietas namiņa. Skrējiena distance ir aptuveni 2,2 km, rezultāti tiks vērtēti atsevišķi sievietēm un vīriešiem. 1.-6.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar Līgo svētku tradicionālajām veltēm, pārsteiguma balvu saņems konkursa “Skaistākā vainadziņa īpašniece” uzvarētāja. Atgādinām, ka daiļā dzimuma pārstāvēm ierašanās vainadziņos obligāta! Pieteikumus skrējienam pieņem sacensību dienā – 22.jūnijā - sacensību norises vietā no plkst. 23:00 līdz 23:45. Nakts skrējiens pirms Līgo svētkiem tiek organizēts jau vairākus gadus ar mērķi popularizēt skriešanu kā veselību stiprinošu aktivitāti, vairot aktīvās atpūtas iespējas Jēkabpilī un veicināt iedzīvotāju vēlmi būs fiziski aktīviem.

21.06.

16:00-19:00

Meldru sils

„Orientieris 2017”

( norāde uz sacensību vietu - Rīgas-Daugavpils šoseja 2.km no Spunģēniem Rīgas virzienā)

22.06.

17:30-20:00

Mežaparks Sporta nams

„Pierādi sevi” – koptreniņš skriešanā, nūjošanā, velobraukšanā

(pulcēšanās vieta - Kalna namiņā)

22.06.

24:00

Pie Radžu ūdenskrātuves

Nakts skrējiens „Papardes ziedu meklējot”

 

 

 

 

 

 

 

 

Futbols. Sestdien, 17.jūnijā, Jēkabpils stadionā mājas spēli pret FK Tukums 2000/TSS aizvadīja FK Jēkabpils/JSC. Šoreiz veiksme un precizitāte jēkabpiliešu pusē un spēlē gūta uzvara pār tukumniekiem ar rezultātu 5:1. Jēkabpiliešu labā vārtus guva Aigars Liņģis, Jurijs Halimons, Aleksejs Oginskis-Kuplovs un Dmitrijs Kuzmins (2 vārti). Turnīra tabulā FK Tukums šobrīd ir 4.vietā, bet FK Jēkabpils – 11.vietā. Izceļams, ka pirms gada abās spēlēs pret jēkabpiliešiem FK Tukums 2000/TSS guva pa desmit vārtiem, uzvarot ar rezultātiem 10:0 un 10:1.

Skriešanas skola. 15.jūnijā, Jēkabpils Mežaparkā koptreniņu laikā tika aizvadīta skriešanas skolas nodarbība kopā ar garo distanču skrējēju Anatoliju Macuku. Dalībnieki apmācības laikā guva pozitīvu lādiņu un iedvesmu pierunāt sportistu vēl kādam kopīgam treniņam, kurš notiks 6.jūlijā plkst. 18:00. Uz tikšanos nākošajos koptreniņos un skriešanas skolas nodarbībās!

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste