Jēkabpils Jauniešu domes filma “The Operētāji”

Jēkabpils Jauniešu domes filma “The Operētāji”

The Operētāji. Jaunieši ar vēlmi darīt? Nē. Jaunieši, kas iet un operē*, cīnās par spīti apstākļiem un ziedo sevi vienam mērķim.

Šoruden Jēkabpils Jauniešu dome ir nākusi klajā ar kaut ko savā vēsturē vēl nebijušu – dokumentālo filmu par savu darbību un tās aizkadriem. Ideja par šāda veida projektu jauniešu organizācijas apziņā nosēdusies jau krietnu laiku, un beidzot – tā ir pavisam tuvu realizācijai. Filmā izmantoti simtprocentīgi autentiski un iepriekš neredzēti videomateriāli no jauniešu darba aizkulisēm un ikdienas, emocijām, asumiem, priekiem un bēdām – visa tā, kas bieži vien netiek pamanīts un izcelts, bet tam ir milzīga nozīme.

Filmas galvenie akcenti vērsti uz lielāko pasākumu – Ziemassvētku balles un Jauniešu dienas - rīkošanas procesa parādīšanu, video “tīzeru” filmēšanas aizkulisēm, kā arī citiem interesantiem Jauniešu domes nozīmīgākajiem mirkļiem.

Galveinais Jēkabpils Jauniešu domes mērķis ar šo dokumentālo filmu ir rosināt jauniešus aizdomāties par savu lomu jauniešu kultūrvidē un attieksmi pret darbu. The Operētāji ir aicinājums izkāpt no savas komforta zonas, izlīst no rāmjiem, iet un operēt*.

“Darīt pēc tam runāt” – kur komatu liksi Tu?

*Operēt – veikt darbību ar minimāliem resursiem, izmantojot radoši-praktisku pieeju, kas rezultējas ar kvalitatīvi paveiktu darbu pēc iespējas īsākā laika periodā.

Seko līdzi jaunākajai informācijai Instagram kontā - @jauniesudome un Facebook lapā “Jēkabpils Jauniešu dome”.

 

Informāciju sagatavoja :

Madara Lasmane

Jēkabpils jauniešu dome

Mob.tālr. 28367798

Jēkabpils Jauniešu dome: jekabpilsjd@gmail.com