“100 MINŪTES BRĪVPRĀTĪBAS SAVAI PILSĒTAI/NOVADAM”

“100 MINŪTES BRĪVPRĀTĪBAS SAVAI PILSĒTAI/NOVADAM”

Kas tas ir?
Trīs dažādas akcijas, kuru mērķis ir uzrunāt sabiedrību brīvprātīgo darbam, Latvijas 100-gadē sniedzot ieguldījumu savai pilsētai vai novadam: 100 minūtes savas dzīves. Trīs dažādi pasākumi: dzīvnieku barības ziedošana biedrības „PAR ĶEPĀM” aprūpē esošajiem kaķiem, veterinārajā aptiekā „Jāņa aptieka” Rīgas ielā 142, Jēkabpilī nopērkot barību un to noziedojot turpat uz vietas! Arī aptieka iesaistās, tāpēc iegādājoties barību akcijai, izmanto paroli “par ķepām”! Vēl cita aktivitāte ir kopīga puķu stādīšana Mežaparkā, padarot to krāsaināku. Ikviens, kurš vēlas piedalīties, aicinām pieteikties biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” dienas centrā „Kopā būt!” Jēkabpilī, Jaunajā ielā 39i! Trešā akcija ir katra paša iespēja – paredzēta sabiedrības ideju īstenošanai, pašiem izveidojot brīvprātīgā darba akciju savai pilsētai vai novadam – iedvesmo!

Kad tas sākas?
Visas trīs brīvprātīgā darba iniciatīvas tiek uzsāktas ar šī gada 21.maiju.

Kas var piedalīties?
Piedalīties var ikviens interesents visā Vidusdaugavas reģionā, Jēkabpilī un apkārtējos novados. Katrs, kuru uzrunā mūsu piedāvātās idejas vai pašam ir savējā, kas vēlas iesaistīties pilsētas vai novada uzlabošanā – iedvesmojies no mums un iedvesmo pats!

Kā var sazināties?
Lai uzzinātu vairāk par šīm aktivitātēm un sev interesējošiem jautājumiem, var zvanīt 29449622 - Agita, 26548737 - Ligita vai rakstīt uz e-pastu: nvoresursi@inbox.lv.

Kāpēc man to vajag?
Jo brīvprātīgais darbs ir līdz šim labākais veids, kā iedzīvotājiem iesaistīties sabiedriskajā dzīvē un realizēt iespēju ne tikai palīdzēt citiem, bet arī pilnveidoties kā personībai, iegūt jaunas zināšanas, iemaņas un draugus ar līdzīgām interesēm. Tā nu sanāk, ka, veicot brīvprātīgo darbu, mēs sniedzam labumu ne tikai sabiedrībai, bet arī paši sev. Turklāt, ja Jums ir padomā savas idejas, tad mēs varam tās palīdzēt realizēt!

Kas to rīko?
Visas šīs aktivitātes rīko sabiedriskā labuma biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” Latvijas valsts finansēta projekta “Sabiedrības līdzdalības resursu attīstīšana Vidusdaugavas reģionā” laikā.