Jēkabpils — labo pārmaiņu pilsēta!

Par pagājušās nedēļas sporta dzīves notikumiem

Par pagājušās nedēļas sporta dzīves notikumiem

Vieglatlētika. 18.maijā SELL spēlēs Tartu Jēkabpils sporta centra komandas pārstāve Laine Donāne šķēpmešanā izcīnīja augsto 3.vietu ar rezultātu 50.09m. XXXIV SELL spēles Tartu norisinājās 3 dienas un tajās dažādās disciplīnās piedalījās 1150 studentu no deviņām valstīm. Jāatzīmē, ka Laine atgriezusies sporta sacensībās pēc pleca traumas un turpina uzrādīt labus rezultātus sacensībās.

Novuss. 12.maijā Cēsīs norisinājās Latvijas atklātais čempionāts novusā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Sacensībās Tautas klasē 2.vietu izcīnīja jēkabpilietis Mihails Peregudovs. Savukārt 12.maijā Mālpilī norisinājās Mālpils novada atklātā čempionāta novusā 4.posms. tajā startēja arī jēkabpilieši Aleksandrs Komarovs, Andris Tomiņš, Vladimirs Glots, Vilnis Pavasaris, Pēteris Sprukts. Augstākais rezultāts Vilnim Pavasarim, izcīnot 3.vietu savā klasē. Rudenī norisināsies 2 pēdējie Mālpils kausa posmi.

Jēkabpils stadiona apmeklētāju ievērībai!

Jēkabpils sporta centrs informē, ka saistībā ar skrejceļa atjaunošanas darbiem, no šī gada 4.jūnija apmeklētājiem tiks slēgta Jēkabpils stadiona teritorija – skrejceļš un tā vidū esošais futbola laukums. Pārējie sporta laukumi (otrpus tribīnēm) joprojām būs pieejami apmeklētājiem. Plānotais renovācijas darbu termiņš – aptuveni mēnesis, bet par darbu noslēgumu tiks paziņots atsevišķi.

Iespēja izmantot bezmaksas transportu nokļūšanai uz pārgājienu “Apkārt Kraukļu purvam”

Jēkabpils sporta centrs nodrošinās bezmaksas autobusu pārgājiena dalībniekiem, kas aizvedīs tieši uz pārgājiena startu! Autobuss uzņems pārgājiena dalībniekus šādās pieturās: pl.8:10 stadionā “Vārpa”, pl.8:20 Vecpilsētas laukumā, pl.8:30 Lauktehnikas rajonā pretī Jēkabpils sporta namam. Savukārt pārējiem pārgājiena dalībniekiem un velo-pārgājiena dalībniekiem pārgājiena startu palīdzēs atrast norādes, kas būs ievietotas sākot no Lašiem (aptuvenais attālums no Lašiem līdz Akuratera dzimtajām mājām – 1 km). 

Atgādinām, ka 26.maijā Jēkabpils sporta centrs organizēs jau otro Latvijas Simtgadei veltīto izzinošo pārgājienu, šoreiz pārgājiena maršruts vedīs apkārt Kraukļu purvam. Pirmais Sporta centra organizētais pārgājiens “Ieelpo pavasara smaržu” norisinājās 7.aprīlī. Arī šo pārgājienu ievadīs novadpētnieka-vēsturnieka Arnolda Jakubovska stāstījums par maršruta apvidus vēsturi. Pulcēšanās gan pārgājiena dalībniekiem, gan tiem dalībniekiem, kas veiks pārgājiena velo-distanci – pl.9:00 pie Jāņa Akuratera dzimtajām mājām Jēkabpils novada Ābeļu pagastā. Pārgājiena maršruta kopējais garums – 19 km tiem, kas veiks distanci kājām, un 29 km tiem, kas distanci veiks ar velo. Pārgājienā aicinām piedalīties ikvienu interesentu!

Jēkabpils pilsētas svētkos norisināsies sacensības “Kurbada Kauss” un „Latvijas spēcīgākā pilsēta”

Jēkabpils pilsētas svētku laikā Jēkabpilī norisināsies vairākas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus – “Kurbada kauss” un “Latvijas spēcīgākā pilsēta”.

“Kurbada Kausa” sacensības notiks Jēkabpilī, Vienības ielā 7  t/c Sēlija  stāvlaukumā. No plkst. 8.30 līdz 9.30 notiks dalībnieku svēršanās, bet plkst. 10.00 sacensību sākums, reizē no plkst. 13.00 līdz 16.00 notiks sacensību “Latvijas spēcīgākās pilsētas” Jēkabpils posms svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.

Sacensību laikā būs iespēja apskatīt tuvumā “Latvijas antīko automobiļu kluba” vairākus  spēkratus, kā arī izmēģināt spējas auto vilkšanā. Latvijas Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt automobiļu, motociklu un velosipēdu vēsturi, apvienot seno spēkratu kolekcionārus un restauratorus.

Aicinām visus interesentus apmeklēt sporta pasākumus pie T/c Sēlija Jēkabpils pilsētu svētku ietvaros!

Papildu informācijai:
Sacensību organizators
Aleksandrs Andronovs, mob. +371 27 097 807

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste