Jēkabpils — labo pārmaiņu pilsēta!

Jēkabpils sporta centrs organizē otro Latvijas simtgadei veltīto pārgājienu

Jēkabpils sporta centrs organizē otro Latvijas simtgadei veltīto pārgājienu

Jēkabpils sporta centrs organizē otro Latvijas simtgadei veltīto pārgājienu

26.maijā Jēkabpils sporta centrs organizēs jau otro Latvijas Simtgadei veltīto izzinošo pārgājienu, šoreiz pārgājiena maršruts vedīs apkārt Kraukļu purvam. Pirmais Sporta centra organizētais pārgājiens “Ieelpo pavasara smaržu” norisinājās 7.aprīlī.

Arī otro pārgājienu “Apkārt Kraukļu purvam” ievadīs novadpētnieka-vēsturnieka Arnolda Jakubovska stāstījums par maršruta apvidus vēsturi. Pulcēšanās gan pārgājiena dalībniekiem, gan tiem dalībniekiem, kas veiks pārgājiena velo-distanci – pl.9:00 pie Jāņa Akuratera dzimtajām mājām Jēkabpils novada Ābeļu pagastā. Pārgājiena maršruta kopējais garums – 19 km tiem, kas veiks distanci kājām, un 29 km tiem, kas distanci veiks ar velo.

Pārgājienā aicinām piedalīties ikvienu interesentu. Lai pārgājiens sagādātu prieku nevis neērtības, aicinām pievērst uzmanību apģērbam un līdzņemamajām lietām! Pārgājiena dalībniekiem jāizvēlas ērts un brīvs apģērbs, jāģērbjas kārtām, lai nepieciešamības gadījumā lieko var novilkt. Neaizmirstiet par cepurīti aizsardzībai pret sauli un vieglu mugursomu, kurā ielikt nepieciešamās personīgās mantas. Noteikti paņemiet līdzi pietiekamā daudzumā dzeramo ūdeni un kādu našķi enerģijai ceļā.

Dalība pārgājienā iepriekš nav jāpiesaka, bet papildus jautājumu gadījumā zvaniet pa tālr. 26875912 ! Uz tikšanos pārgājienā!

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste