Sporta notikumu apskats 04.06.2018.

Sporta notikumu apskats 04.06.2018.

Makšķerēšana. Sestdien, 2. jūnijā Līvānos norisinājās biedrības "Daugavas Savienība" kausa izcīņa sporta makšķerēšanā. Tajā Jēkabpils komandu pārstāvēja Jurijs Ņikandrovs, Ivars Mednis un Jānis Sējāns. Komandu konkurencē jēkabpilieši ierindojās 4.vietā no 9 komandām, bet individuālajā cīņā vislabākais rezultāts Jānim Sējānam, kurš izcīnīja 5.vietu. 

Futbols-veterāni. Latvijas atklātā Veterānu čempionāta futbolā 2018. gada 3.posms norisinājās Jūrmalā. Jēkabpils komandas rezultāti: 0:1 pret “Viesuli”, 3:0 pret “Ostnieku” (tehniskā uzvara), 2:1 pret Siguldu (vārti- R.Bajārietis, V.Rakels), 1:3  pret Sportima (vārti A.Grebskis), 0:4 pret Rēzekni, bet cīņā par 7.vietu pret Jonišķu komandu (Lietuva) uzvara ar rezultātu 1:0 (vārti A.Makrovs). Latvijas atklātā Veterānu čempionāta 2018. gada sezonas posmi norisinās no aprīļa līdz oktobrim Latvijas pilsētu stadionos. Nākošais posms norisināsies Aizkrauklē. 

Vieglatlētika-veterāni. 2.jūnijā Koknesē norisinājās Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”. Jēkabpils sporta centra komandas rezultāti: Normundam Ivzānam 1.vieta 5km soļošanā vīriešiem, Aivitai Ķiplokai 3.vieta šķēpa mešanā un 8.vieta diska mešanā. Ivaram Dunduram 7.vieta šķēpa mešanā un 12.vieta lodes grūšanā, bet Viktoram Zarņickim 3.vieta augstlēkšanā, 5.vieta tāllēkšanā, 2.vieta trīssoļlēkšanā. 

Jēkabpils stadiona apmeklētāju ievērībai!

Jēkabpils sporta centrs informē, ka saistībā ar skrejceļa atjaunošanas darbiem, no šī gada 4.jūnija apmeklētājiem tiks slēgta Jēkabpils stadiona teritorija – skrejceļš un tā vidū esošais futbola laukums. Pārējie sporta laukumi (otrpus tribīnēm) joprojām būs pieejami apmeklētājiem. Plānotais renovācijas darbu termiņš – aptuveni mēnesis, bet par darbu noslēgumu tiks paziņots atsevišķi.

Sporta notikumi Jēkabpils pilsētas svētkos

No 13.-15.jūlijam ar devīzi “RADI Jēkabpilī” norisināsies Jēkabpils pilsētas svētki 2018. kā ierasts, svētku programmu bagātinās arī dažādi sporta notikumi, kuros aicinām piedalīties gan dalībniekus, gan atbalstītājus! 
Jau daudzus Jēkabpils pilsētas svētkus Jēkabpils sporta centrs aicina iedzīvotājiem savai pilsētai svētkos dāvāt VESELĪBAS KILOMETRUS – 14.jūlijā Mežaparkā veicot sev piemērotu distanci skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu, un distances garumu paziņojot sporta centra pārstāvim kalna namiņā no pl.10:00-20:00. Atgādinām, ka šajā dienā ierastajos laikos notiks arī iknedēļas koptreniņš – senioriem  un pamatgrupai. 
Savukārt 16.jūnijā makšķerēšanas entuziastus aicinām izmēģināt veiksmi un meistarību, piedaloties pludiņmakšērēšanas sacensībās Daugavā. Sacensību sākums – pl.6:00, dalībnieku pulcēšanās – kreisajā krastā lejup tiltam. 
16.jūnijā dažādas sportiskās aktivitātes aicinās arī pie tirdzniecības centra “Sēlija”. Tur norisināsies Jēkabpils atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, konkurss “Latvijas spēcīgākā pilsēta”, kā arī dažādi sportiski konkursi bērniem un Latvijas Antīko automobiļu kluba aktivitātes. Sākums plkst. 10:00 (svēršanās čempionāta dalībniekiem no pl.7:30 – 9:30).
Aicinām piedalīties Jēkabpils pilsētas svētku notikumos! 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste