Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensības turpinās ar Jēkabpils posmu

Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensības turpinās ar Jēkabpils posmu

Sestdien, 16. jūnijā, pie T/C „Sēlija” notiks sacensību otrais posms, kurā būs iespēja aizstāvēt Jēkabpils godu cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu. Trīs stundu garumā, no 13:00-16:00, ikvienam būs iespēja palīdzēt Jēkabpilij veidot pilsētas kopējo rezultātu svaru stieņa spiešanā guļus.

„Latvijas Spēcīgākā pilsēta” ir projekts, kas norisinās jau piekto gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un šogad arī spēcīgākās mazās pilsētas 2018. gadā. Projekta ietvaros visas vasaras garumā vairākās Latvijas pilsētās notiks publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensībās var piedalīties ikviens interesents. Dalībnieku uzdevums ir spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot kopējo pilsētas rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā gan konkrētās pilsētas sacensību ietvaros, gan visas Latvijas mērogā. Par piedalīšanos dalībnieki saņems veicināšanas balvas, savukārt pilsētu vērtējumā skaita kopējo pārcilāto rezultātu kilogramos, piemēram, ja 50 kilogramu stieni paceļ 10 reizes, pilsētas vērtējumam tiek pieskaitīti 500 kilogrami.

Sacensībās piedalīties var visi un 16. jūnijā laipni aicināts ikviens, kas vēlas piedalīties un aizstāvēt Jēkabpils godu! Lai nepalaistu garām iespēju uzlabot citas pilsētas rezultātu, seko līdzi sacensību norises vietām un datumiem Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un specigakapilseta.lv!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.

Vairāk informācijas par „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” variet atrast http://specigakapilseta.lv/.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Pauerliftinga federācija
+371 27723431