Jēkabpils pilsētas svētku pasākums Brīvprātīgo sajūtu laboratorija "Radi Jēkabpili Eiropā""

Jēkabpils pilsētas svētku pasākums Brīvprātīgo sajūtu laboratorija "Radi Jēkabpili Eiropā""

Biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” 16.jūnijā no plkst.10:00 līdz 15:00, pie TC „Sēlija”, Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros, aicina uz Erasmus+ projektu programmas brīvprātīgo jauniešu organizētām aktivitātēm. Piedalīsies brīvprātīgais no Francijas, kas savu projektu realizē biedrībā “Ūsiņš” Jēkabpils novadā, bet būs arī citās Latvijas pilsētās dzīvojošie Eiropas brīvprātīgā darba pārstāvji – jauniete no Horvātijas, kas darbojas Liepājas biedrībā „Radi Vidi Pats”, un otra – no Bulgārijas, kas strādā "Ventspils Jauniešu domē" Ventspilī.

Tā kā biedrība "Jēkabpils NVO resursu centrs" ir Eurodesk reģionālais koordinators, teltī varēs saņemt visu aktuālo informāciju par jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā, tai skaitā – par šīsvasaras bezmaksas ceļojuma iespējām tieši 18 gadus veciem jauniešiem, reģistrējoties datu bāzē. Protams, būs iespējas uzzināt par programmu “Erasmus+”, Eiropas Solidaritātes korpusu un EURODESK iespējām.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties vairākās radošās un izzinošās aktivitātēs.  Domājot par ekoloģiju Latvijā un Eiropā, piedāvāsim Stikla burciņu dekordarbnīcu “Radi savu pilsētas svētku glāzi”, stikla traukam dodot otro dzīvi – katram būs iespēja savu glāzi izrotāt pēc saviem ieskatiem. Ziedu un pērļu radošās darbnīcas – uzziedi Jēkabpilī, kopīgi veidosim gan papīra ziedus, gan aproces, gan galvas lentas u.c. Savukārt Francijas brīvprātīgā organizētajā darbnīcā “Esi aktīvs!” nāksies pierādīt izveicību maņu un erudīcijas spēlē „Cik labi Tu sajūti un pazīsti Eiropu?”.

Nāc, piedalies un radi Jēkabpili Eiropā!

Atgādinām, ka Vecpilsētas laukumā pie lūša, kā katru gadu, no plkst.10.00 darbosies pārējie biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” aktīvisti, piedāvājot informāciju par Jēkabpils nevalstiskajām organizācijām un arī dalību atraktīvajā spēlē “Radi NVO Jēkabpilī!”.

Maira Tropa
Jēkabpils NVO resursu centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste