Turpmāk Attīstības un tautsaimniecības komiteju vadīs Aivars Kraps

Turpmāk Attīstības un tautsaimniecības komiteju vadīs Aivars Kraps

21.jūnija Jēkabpils pilsētas domes Attīstības un tautsaimniecības komitejā tika skatīts komitejas priekšsēdētāja Aigara Nitiša iesniegums ar lūgumu viņu atbrīvot no Attīstības un tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāja pienākumu pildīšanas.

“Šis ir ļoti saspringts laiks gan domes darbā, gan biznesā, tādēļ pilnvērtīgi apvienot abas lietas – aktīvu darbu domes komitejas vadībā un privātajā biznesā – nav iespējams. Tad ciestu abi,” par iemesliem, kādēļ nolēmis atstāt komitejas priekšsēdētāja amatu, saka Aigars Nitišs, norādot, ka šobrīd pagājis jau tieši gads, kopš viņš pilda šos pienākumus. “Gada laikā pilsētas attīstībā ir paveikts tiešām ļoti daudz, tāpēc šo gadu uzskatu par vienu no veiksmīgākajiem gan pilsētai, gan domei,” ir pārliecināts A. Nitišs: “Un šajā brīdī ir svarīgi, ka viss iesāktais un vēl iecerētais turpinās tikpat veiksmīgi. Tāpēc komitejas vadībā ir jābūt cilvēkam, kas visu savu laiku var veltīt darbam komitejā,” uzskata A. Nitišs. “Vēlos teikt paldies visiem: gan tiem, kas atbalstīja un palīdzēja, gan tiem, kas konstruktīvi kritizēja. Katrā ziņā neliegšu arī jaunajam komitejas vadītājam savu padomu un palīdzību.”

Komitejas deputātu balsojumā par Attīstības un tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāja A. Nitiša pienākumu pildīšanas beigšanu vienbalsīgi nobalsoja visi deputāti.

Sēdes turpinājumā attīstības un tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Mārtiņš Svilis komitejas priekšsēdētaja kandidatūrai izvirzīja domes deputātu Aivaru Krapu. Par komitejas priekšsēdētāja A. Krapa ievēlēšanu nobalsoja pieci deputāti (A. Rutko, A. Kraps, A. Nitišs, L. Salcevičs, M. Svilis), vienam (K. Ozola) - atturoties.

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa