Sporta notikumu apskats 25.06.2018.

Sporta notikumu apskats 25.06.2018.

Līgo nakts skrējiens pulcē vairāk nekā 70 dalībniekus

22.jūnijā Jēkabpils Mežaparkā norisinājās jau par saulgriežu tradīciju kļuvušais Jēkabpils sporta centra organizētais Līgo nakts skrējiens “Papardes ziedu meklējot”. Tas šogad pulcēja 72 dalībniekus. 
Nakts skrējiena distance kā allaž veda apkārt Mežaparkam un bija 2.4km gara, ātrākos rezultātus tajā uzstādīja: dāmu konkurencē - 1.v. - Annija Dektereva, 2.v. - Ineta Jerofejeva, 3.v.- Jūlija Vēvere, 4.v. - Dace Valtere, 5.v. - Kitija Elksne, 6.v. - Kristīne Jaudzema; kungu konkurencē - 1.v. Jānis Jerofejevs, 2.v. - Kaspars Kravalis, 3.v. - Guntis Stankevičs, 4.v. -Mārtiņš Žagars, 5.v. - Demjans Voskresenskis, 6.v. - Renārs Vasiļjevs. Kā ik gadu, pēc skrējiena tika sumināti arī klātesošie Jāņi - Jānis Jerofejevs, Jānis Elksnis, Jānis Jansons, Jānis Lācis, bet skaistākā vainadziņa īpašnieces tituls šoreiz Felicitai Jerofejevai! 
Pateicamies visiem skrējiena dalībniekiem par pozitīvo noskaņu un dalību pirmssvētku nakts skrējienā! 

Jūlijā koptreniņi nenotiks, aicinām krāt kilometrus Latvijas simtgadei

Jēkabpils sporta centrs informē, ka jūlijā Jēkabpils Mežaparkā nenotiks iknedēļas koptreniņi “Kustību prieks” sporta speciālista vadībā. Informācijai par koptreniņu atsākšanos sekojiet līdzi Jēkabpils sporta centra mājas lapā www.jekabpilssc.lv. 
Atgādinām, ka tikmēr ikvienu aktīvo jēkabpilietī aicinām krāt kilometrus Latvijas simtgadei. Arī jūlijā ikviens interesents var paziņot sporta centram otrdienās un ceturtdienās veiktos kilometrus skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu: 
•    iesūtot  e- pastā  kustibuprieks@inbox.lv pieveikto km daudzumu, datumu kurā pieveikti šie km (otrdienas, ceturtdienas), kādā veidā- soļojot, skrienot, braucot ar velosipēdu, vārds, uzvārds. 
•    iemetot šo informāciju pastkastītē pie meža namiņa.
Kilometru krāšana Latvijas simtgadei turpināsies līdz pat šī gada 18.novembrim! Aktīvākajiem un cītīgākajiem kilometru krājējiem 12. decembrī  svinīgajā pasākumā Jēkabpils Tautas namā tiks pasniegtas Jēkabpils Sporta centra sarūpētas pārsteiguma balvas. 

LČ peldēšanā. No 19.-21. jūnijam Rīgā norisinājās 94. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, kas tradicionāli pulcēja ne vien labākos pašmāju sportistus, bet arī augsta līmeņa sportistus gan no kaimiņvalstīm, gan tālākām  zemēm. Jēkabpils SC komandu sacensībās pārstāvēja Kristaps Kalniņš. Kristapam augstākie rezultāti 100m tauriņstilā un 100m uz muguras, attiecīgi – 15. un 19.vieta. 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste