Aicina uz lekciju – darbnīcu “Neirografikas pamati”

Aicina uz lekciju – darbnīcu “Neirografikas pamati”

Piektdien, 29.jūnijā plkstn.11.00 biedrība KPK “Tilts” visus interesentus aicina uz lekciju – darbnīcu “Neirografikas pamati”. Nodarbību vadīs neirodinamiskās zīmēšanas tehniku praktiķe Inga Lukašinska.

Neirografika ir jauna metode, kas palīdz ielūkoties sevī un ieraudzīt risinājumus emocionāliem sastrēgumiem, pārvarēt šķēršļus ceļā uz sevis iepazīšanu. Metodi radījis krievu psihologs, koučs, biznesa treneris un mākslinieks Pāvels Piskarevs. Viņš uzskata, ka “(..) neirografika ir radoša transformācijas metode kā pārveidot pasauli. Var uzzīmēt visu. Darbības, emocijas, dzīves apstākļus, sarežģītas komunikācijas problēmas. Tā ir iespēja zīmēt un pārveidot, likvidēt iekšējos ierobežojumus, kas uzkrājušies dzīves laikā. Apgūstot neirografiku, tiek apgūts universāls apstākļu vadības instruments un algoritmi dažādu dzīves uzdevumu risināšanai.” (Avots – www.neurograff.com)

Nodarbība notiks biedrības KPK “ Tilts”  telpās Dambja ielā 10, Jēkabpilī. Tās ilgums – divas stundas, un tā norisinās ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības atbalstu projekta “ Kam pieder laiks?” ietvaros