NVO informatīvā diena jūnijā

NVO informatīvā diena jūnijā

Lai attīstītu kvalitatīvu Jēkabpils nevalstisko organizāciju sadarbību ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” 27.jūnijā plkst.16.00 Jaunajā ielā 39i, Jēkabpilī (zālē) organizē NVO INFORMATĪVO DIENU.

Šoreiz būs iespēja tikties ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu un Kultūras pārvaldes vadītāju Intu Ūbeli, lai pārrunātu aizvadītos pilsētas svētkus, kā arī uzklausītu abu pušu domas un salāgotu iespējas, veidojot sadarbību kultūras dzīves attīstībai Jēkabpilī.

Informatīvās dienas otrajā daļā būs iespējams tikties ar deputātu un jaunievēlēto Attīstības un tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāju Aivaru Krapu, lai pārrunātu ieceres komitejas darba organizēšanā un citiem ar pašvaldības darbu saistītiem jautājumiem.

Informatīvās dienas noslēgumā NVO eksperte Agita Pleiko sniegs aktuālo informāciju par NVO šobrīd pieejamām iespējām, finansu avotiem un plānojamām iespējām tuvākajā nākotnē. Noslēgumā diskusija, jautājumi un atbildes.

Visi, kam tēmas aktuālas un ir interese attīstīt konkrētas NVO darbību, laipni aicinām pievienoties! Iepriekš vēlama pieteikšanās, zvanot 29449622 vai rakstot nvoresursi@inbox.lv .

Informāciju sagatavoja

A.Pleiko

Jēkabpils NVO resursu centrs