Vācu jaunieši izstrādājuši projektu “Mūsu pilsētas- tīras un zaļas”

Vācu jaunieši izstrādājuši projektu “Mūsu pilsētas- tīras un zaļas”

Erasmus+ programmas mobilitātes projekta “ABItour for Europe” ietvaros 13. jūnijā- 10.jūlijā Jēkabpilī viesojas jaunieši no Vācijas- Annika Ristau un Lisa Bauerschmidt. Nepilnu četru nedēļu laikā jaunietes darbojušās SIA “Jēkabpils pakalpojumi” kā praktikantes, vienlaicīgi iepazīstot kapitālsabiedrības darbu, Jēkabpils pilsētu, pašvaldību un dažādas organizācijas. Projekta laikā praktikantes sagatavojušas pētījumu “Mūsu pilsētas- tīras un zaļas”. Tika veikta pašreizējās situācijas izpēte par SIA “Jēkabpils pakalpojumi” darbības sfērām, un salīdzinājums ar šo darbu veikšanas procesiem un sistēmu Vācijas reģionā Anhalt- Bitterfield.
Erasmus+ projekta vācu jauniešu prezentācija par SIA “Jēkabpils pakalpojumi” darbības sfērām- “Mūsu pilsētas- tīras un zaļas- ” (“Green & clean- our cities”) notiks 6. jūlijā plkst.10:00 Jēkabpils pilsētas pašvaldības domes sanāksmju zālē. Jauniešu prezentāciju uzklausīs un diskusijā piedalīsies Jēkabpils pilsētas domes deputāts, attīstības un tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Aivars Kraps, pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis, SIA “Jēkabpils pakalpojumi” valdes priekšsēdētājs Jānis Hauka, kā arī Jēkabpils NVO resursu centra pārstāvji. Projekta prezentācija notiks angļu valodā.

Informāciju sagatavoja:

SIA “Jēkabpils pakalpojumi”
Preses sekretāre
Ieva Gādmane