Aleksandrs Deinis nolēmis pārtraukt aktīvās darba gaitas Jēkabpils 2.vidusskolas direktora amatā

Aleksandrs Deinis nolēmis pārtraukt aktīvās darba gaitas Jēkabpils 2.vidusskolas direktora amatā

Pagājušajā nedēļā Jēkabpils pilsētas pašvaldībā saņemts Aleksandra Deiņa iesniegums par darba attiecību pārtraukšanu Jēkabpils 2. vidusskolas direktora amatā. 

 “Jau tuvākajā nākotnē skolu sagaida ļoti lielas pārmaiņas – pilnīga skolas telpu rekonstrukcija un Jēkabpils izglītības iestāžu reorganizācija, kas tiešā veidā skars Jēkabpils 2. vidusskolu. Skolai esmu veltījis lielāko daļu sava mūža, strādājot ar pilnu atdevi un enerģiju, tāpēc labi zinu, cik daudz laika un spēka tas prasa. Tīri profesionāli es uzskatu, ka ir īstais laiks, lai manā vietā nāktu kāds jauns, enerģisks un izglītots cilvēks, kas šos procesus varēs kā uzsākt, tā arī novest līdz galam,” savu lēmumu skaidro Aleksandrs Deinis. 

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis teic: “Mums tas bija ļoti negaidīts lēmums. Deiņa kungs, strādājot Jēkabpils 2. vidusskolā, daudzu gadu garumā ir ieguldījis ne vien lielu darbu skolas attīstībā, bet var droši teikt, ka tas ir viņa mūža darbs, par ko esam ļoti pateicīgi. Aleksandrs mums ir labs un cienījams kolēģis, un mēs respektējam šādu viņa lēmumu. Ceram, ka arī turpmāk viņš mūs atbalstīs un palīdzēs ar padomu.”

Darba attiecības ar A. Deini tiks pārtrauktas, uzsākot jauno mācību gadu, jau tuvākajā laikā pašvaldībā tiks izsludināts konkurss uz Jēkabpils 2. vidusskolas direktora amatu. 

Informāciju sagatavoja 
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa