Sporta notikumu apskats 10.07.2018.

Sporta notikumu apskats 10.07.2018.

Jēkabpiliešiem godalgotas vietas starptautiskās krosmintona sacensībās

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā, tenisa klubā Enri norisinājās starptautiskais krosmintona turnīrs ICO Speedminton® Riga Cup 2018, kur dalību ņēma 35 dalībnieki no 3 dažādām valstīm. Gan sieviešu, gan vīriešu Open kategorijā triumfē pašmāju sportisti. Dienas pirmajā pusē tika noskaidrots spēcīgākais dubultspēļu pāris, kur uzvaru svinēja esošie Latvija čempioni Mārtiņš Žogots un Kaspars Sirmais, finālspēlē apspēlējot Dzirkaļu pāri (Uldis un Artūrs) divos setos ar rezultātu 17:15 un 16:13. Pēc dubultspēļu uzvarētāju noskaidrošanas sacensības tika uzsāktas piecās dažādās vienspēļu kategorijās. Zēnu U12 kategorijā ar pārliecinošu pārākumu uzvaru izcīnīja Gints Vīksniņš, Jauniešu U18 kategorijā uzvarēja Artūrs Dzirkalis. Vīriešu O40 kategorijā sīvu konkurenci vietējiem Latvijas spēlētājiem sastādīja spēcīgi ārzemju spēlētāji, to starpā arī esošais Eiropas čempions norvēģis Morten Pasche, kas arī izcīnīja uzvaru šajā kategorijā. Norvēģim tomēr nācās pacīnīties par uzvaru trīs setu (14:16; 16:5; 16:7) spēlē ar poli Mariusz Sawicki. Sieviešu vienspēlēs pārliecinošu uzvaru izcīnīja daudzkārtējā Latvijas čempione un šī brīža pasaules reitinga piektajā vietā esošā spēlētāja Santa Paegle. Vīriešu vienspēles arī izpalika bez lieliem pārsteigumiem un uzvaru izcīnīja aizvadītās Latvijas krosmintona līgas sezonas kopvērtējuma uzvarētājs Uldis Dzirkalis, kas divos setos (16:9; 16:12) pārspēja jauniešu U18 kategorijas spēlētāju Arti Lauvu.
www.sportacentrs.com

Futbols. Ar spēlēm 5.jūlijā aizsākās Jēkabpils pilsētas čempionāta futbolā izcīņa. Pirmās čempionāta spēles aizvadītas ar šādiem rezultātiem: SMS Auto – Leģendas 6-7 (S.Molčanovs 2, A.Bokāns 2, V.Zemītis, A.Makarevičs – A.Liņģis 3, A.Lesčovs 3, J.Trofimovs); Latgran – Sporta Skola 2-10 (O.Zeps, M.Jakovļevs– K.Bobrovs 3, M.Lesčovs 3, A.Danilovs 2, U.Grebskis, M.Tavkins). Čempionāts tiek izspēlēts 3 apļos no 2018.gada 5.jūlija līdz 2018.gada 31.jūlijam. Spēles notiek Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā, Blaumaņa ielā 27. Čempionāta mērķis ir popularizēt futbolu, iesaistīt sport aktivitātēs Jēkabpils pilsētas iedzīvotājus un noskaidrot labākās komandas.

Notiks ,,Jēkabpils Sporta centra balvas 2018” 5.posms

Aicinām piedalīties “Jēkabpils sporta centra balvas 2018” izcīņas 5.posmā – “Četrcīņā “Draudzība””, kas norisināsies 20.jūlijā Jēkabpils stadionā, Brīvības ielā 289. Starts būs atvērts no plkst.18:00 līdz 21:00. Četrcīņa norisināsies šādās disciplīnās: 100m skrējiens, bumbiņas mešana (3 mēģinājumi), tāllēkšana no vietas (3 mēģinājumi), kā arī skrējiens - 400m sievietēm un V12 grupai, 800m vīriešiem. Dalība jāpiesaka 20.jūlijā sacensību norises vietā katrā disciplīnā atsevišķi. Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties www.jekabpilssc.lv! Aicinām sacensībās piedalīties visus, kuriem ir vēlēšanās pārbaudīt savas fiziskās spējas un labi pavadīt laiku patīkamā kompānijā!
Sporta centra balvas izcīņa norisinās jau trešo gadu un tās mērķis ir popularizēt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Jēkabpils iedzīvotājiem, iepazīstināt iedzīvotājus ar dažādiem sporta veidiem un noskaidrot labākos un vispusīgākos sportistus Jēkabpilī.

Jūlijā koptreniņi nenotiks, aicinām krāt kilometrus Latvijas simtgadei

Jēkabpils sporta centrs informē, ka jūlijā Jēkabpils Mežaparkā nenotiks iknedēļas koptreniņi “Kustību prieks” sporta speciālista vadībā. Informācijai par koptreniņu atsākšanos sekojiet līdzi Jēkabpils sporta centra mājas lapā www.jekabpilssc.lv.

Atgādinām, ka tikmēr ikvienu aktīvo jēkabpilietī aicinām krāt kilometrus Latvijas simtgadei. Arī jūlijā ikviens interesents var paziņot sporta centram otrdienās un ceturtdienās veiktos kilometrus skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu:

  • iesūtot  e- pastā  kustibuprieks@inbox.lv pieveikto km daudzumu, datumu kurā pieveikti šie km (otrdienas, ceturtdienas), kādā veidā- nūjojot, skrienot, braucot ar velosipēdu, vārds, uzvārds.
  • iemetot šo informāciju pastkastītē pie meža namiņa.

Kilometru krāšana Latvijas simtgadei turpināsies līdz pat šī gada 18.novembrim.      Aktīvākajiem un cītīgākajiem kilometru krājējiem 12. decembrī  svinīgajā pasākumā Jēkabpils Tautas namā tiks pasniegtas Jēkabpils Sporta centra sarūpētas pārsteiguma balvas.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste