Jēkabpiliešiem labi sasniegumi "IWT Latvian Open 2018" raketlonā

Jēkabpiliešiem labi sasniegumi "IWT Latvian Open 2018" raketlonā

No 13. līdz 15. jūlijam Rīgā, tenisa klubā ENRI norisinājās raketlona turnīrs IWT Latvian Open 2018, kur sacentās 99 sportisti no 18 valstīm.

Kopumā tika sadalītas medaļas 17 kategorijās. Par sacensību uzvarētāju kļuva Lielbritānijas sportists Leon Griffiths finālā pārspējot 2016.gada Latvian Open uzvarētāju Dan Busby (Lielbritānija). Bronzas medaļa  Michal Horachek - jāatzīmē, ka šis ir pirmais Čehijas sportistu goda pjedestāls Elites grupā vīriešiem raketlona vēsturē. Sieviešu konkurencē nepārspēta Pasaules čempione un ranga līdere Christine Seehofer (Austrija), sudrabs Zviedrijas sportistei Anna-Klara Ahlmer, bet trešo vietu izcīnīja Hannah Boden.

Jāatzīmē arī Latvijas sportistu panākumi - Artūram Zaicevam 4.vieta vīriešu Elites grupā un sudrabs dubultspēlēs kopā  ar jēkabpilieti Uldi Dzirkali - finālā nācās piekāpties vienai no Pasaules labākajām dubultspēļu komandām Busby/Griffiths, vīriešu 40+ vecuma grupā Uldim Dzirkalim 2. vieta.
Prieks par mūsu junioru startu - sudrabs jēkabpilietim Artūram Dzirkalim, bronza Ugam Puikevicam, bet par uzvarētāju kļuva Somijas sportists Joel Pennanen.

Noteikti jāatzīmē spotistes - Sanitai Vīlisterei uzvara 40+ vecuma grupā, kā arī bronza Amatieru kategorijas jauktajās dubulspēlēs kopā ar Maxim Levitin (Krievija). Latvijas pagājušā gada čempionei Anetei Zāberei kopā ar Somijas sportisti Heli Makela sudrabs sieviešu amatieru dubultspēlēs.
 Kopumā tika nospēlētas 268 spēles, turnīru varēja vērot tiešraidē www.fokuss.tv

Latvijas Raketlona federācija ir valsts atzīta sporta organizācija, kas ir FIR (Starptautiskā Raketlona federācija) biedrs no 2009.gada. Sporta veids ir populārs vairāk nekā 40 valstīs, kopumā Starptautiskās sacensībās piedalās vairāk nekā 4000 sportistu. Sacensību atbalstītāji -  programma Valsts Sportam, Latvijas Sporta Federāciju padome, Rīgas Dome, Jēkabpils PMK, DC Resources Baltics/Group De Cloedt, BN Kurši , Keefa Simply Food, SHARK ENERGY, Yonex, BESPORT un citi atbalstītāji.

Informāciju publicēšana sagatavoja:
"Latvijas Raketlona Federācija"