Jēkabpils pilsētas dome turpinās atbalstīt sporta biedrības

Jēkabpils pilsētas dome turpinās atbalstīt sporta biedrības

Šodien, 26. jūlija finanšu komitejas sēdē, pēc Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja Raivja Ragaiņa iniciatīvas, notika deputātu diskusija par pašvaldības dalību biedra statusā sporta biedrībās. 

 “Pilsētas atbalsts sportam, mūsu sporta klubiem, tostarp, basketbola klubam, tiks sniegts,” saka Raivis Ragainis. “Pilsēta turpinās atbalstīt mūsu sportistus, darīsim to uz vienlīdzīgiem noteikumiem un ar skaidru un caurspīdīgu, visiem saprotamu atbalsta programmu,” norāda pilsētas mērs, uzsverot, ka pilsētai ir svarīgi visu mūsu sportistu panākumi: “Domāju, ka ikviens jēkabpilietis juta un jūt līdzi gan basketbolistiem, gan volejbolistiem, gan jebkuram citam sportistam, kurš pārstāv Jēkabpili. Tāpēc dome noteikti arī turpmāk atbalstīs sporta jomu pilsētā.  Līdz šim pilsētas pašvaldība ir sniegusi atbalstu ne tikai basketbola klubam “Jēkabpils”, bet arī citām sporta biedrībām, piemēram, pilsētas volejbola klubam, Latvijas čempioniem “Jēkabpils lūši”, kurās pašvaldība nav bijusi biedrs” skaidro Raivis Ragainis, “tā nav pareiza situācija, jo, tieši šāda tieša pašvaldības dalība klubā nostāda nevienlīdzīgā situācijā citus aktīvus un pilsētai nozīmīgus sporta klubus.”

Pēc kopīgas diskusijas ar deputātiem R.Ragainis uzdeva pašvaldības administrācijai sagatavot lēmumprojektu par izstāšanos no biedrībām BK “Jēkabpils” un “Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs”. 

Noslēgumā, pilsētas domes priekšsēdētājs apliecina, ka atbalsts biedrībām no pilsētas puses tiks sniegts arī turpmāk, taču svarīgi ir nodrošināt, lai pret visām pilsētā esošajām sporta biedrībām būtu vienlīdzīga attieksme.

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa