Sporta notikumu apskats 30.07.2018.

Sporta notikumu apskats 30.07.2018.

Futbols. Turpinās Jēkabpils pilsētas čempionāta futbolā izcīņa. Aizvadītajā nedēļā Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā aizvadītas šādas spēles: SMS Auto – Latgran 2-5 (V.Zemītis, J.Caune – Raivis Ragainis 3, O.Zeps), Leģendas – Sporta Skola 2-3 (R.Andrejevs, I.Filatovs - Ž.Skopenko 2, Ē.Kalvāns), Sporta Skola – Latgran 6-3  (Ž.Skopenko 4, E.Zvaigzne, V.Vizulis– Rainers Ragainis 3), Leģendas – SMS Auto 6-1  (A.Liņģis 2,  I.Filatovs 2, M.Losevs 2 – A.Bokāns). Nākošās čempionāta spēles norisināsies 2., 3. un 6.augustā. šobrīd kopvērtējuma līdere ir Sporta skolas komanda. Čempionāts tiek izspēlēts 3 apļos no 2018.gada 5.jūlija līdz 2018.gada augustam. Spēles notiek Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā, Blaumaņa ielā 27. Čempionāta mērķis ir popularizēt futbolu, iesaistīt sport aktivitātēs Jēkabpils pilsētas iedzīvotājus un noskaidrot labākās komandas. 

Stirnu buks lec Kamparkalnā

Tveicīgajā 28.jūlijā Talsu pusē Kamparkalnā norisinājās ainaviskā taku skriešanas seriāla Stirnu buks sezonas 4.posms. Skrējienā, kā ierasts, piedalījās arī kupls skaits skrējēju no Jēkabpils pilsētas. Īsakajā – Susura – distancē startēja: Madara Timko, Ralfs Ričards Kalniņš, Edijs Dobelis, Līva Golubova, Vāveres distancē - Elīza Paveļjeva, Zaķa distancē - Konstantīns Grišulis, Markus Urtāns, Donats Urtāns, Lāsma Turkopole, Ivars Timko, Igors Mihaļevs, Armands Šaraks, Arnis Ķēniņš, Iveta Dobele, Elīna Golubova, Inese Macuka. Stirnu buka distancē sevi izaicināja - Jurģis Urtāns, Edgars Dobelis, Ērika Urtāne, Jevgēnijs Turkins, bet garākajā – Lūša distancē savu izturību apliecināja Ruta Šķipare un Aivars Bondars. 
Komanda “Lūša pēdās” šajā posmā komandu kopvērtējumā ierindojās 31.vietā un šo rezultātu palīdzēja kaldināt komandas dalībnieki Aivars Bondars, Ērika Urtāne, Jurģis Urtāns, Markus Urtāns un Inese Macuka. 

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

28. un 29. jūlijā Rīgā, Daugavas stadionā, norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā un Latvijas U23 čempionāts. Līdz ar to divu dienu garumā gandrīz 300 dalībnieku konkurencē tika noskaidroti jaunie valsts čempioni pieaugušo un U23 vecuma grupā.
Ar lieliskiem panākumiem čempionātā startēja arī jēkabpilieši: šķēpmetēja Laine Donāne ar rezultātu 47.50m izcīnīja 8.vietu, Zane Zemīte augstlēkšanā ar rezultātu 1.71m izcīnīja 3.vietu un 3.vieta arī trīssoļļēkšanā ar rezultātu 12.32m. Augstlēkšanā ar rezultātu 1.96m 4.vieta Edvīnam Voitiņam un 7.vieta Mārtiņam Sulainim ar rezultātu 1.93m. 200m skrējienā ar rezultātu 22.44s 2.vietu izcīnīja Aleksandrs Kucs, bet 19.vietu Ralfs Lipenīts (rez. 25.09), bet 400m skrējienā Aleksandram 4.vieta (rez. 49.70), bet Ralfam – 17.vieta (rez. 54.43). 

No 7.augusta atsākies bezmaksas koptreniņi Jēkabpils Mežaparkā 

Jēkabpils sporta centrs informē, ka no 7.augusta Jēkabpils Mežaparkā atsāksies iknedēļas bezmaksas koptreniņi sporta speciālista vadībā. No augusta Jēkabpils sporta centra sporta speciālistes pienākumus veiks Dace Valtere. 
No 7.augusta katru otrdienu un ceturtdienu pl.11:00 notiks koptreniņš senioriem, bet pl.18:00 – ikvienam interesentam. Tikšanās – pie meža namiņa. Dalība koptreniņos – bez maksas. Koptreniņos aicināti piedalīties visu vecumu interesenti. Izmanto iespēju bez maksas pozitīvā gaisotnē apgūt jaunas zināšanas un uzturēt sevi fiziskajā formā!

Makšķerēšana. 28.jūlijā Salas novada Zvejnieklīcī norisinājās “Daugavas svētki”, kuru laikā notika arī makšķerēšanas sacensības ar pludiņmakšķeri. Sacensībās piedalījās arī jēkabpilieši – uzvaru izcīnīja Jānis Skrējāns, 2.vietu Ivars Mednis, bet 4.vietu Jurijs Ņikandrovs.  

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste