Atklāta atjaunotā Zemgales iela

Atklāta atjaunotā Zemgales iela

Šodien, 16. novembrī svinīgi atklāta atjaunotā Zemgales iela, kurā būvdarbi tika uzsākti šī gada jūlija mēnesī, balstoties uz līgumu “Objekta “Zemgales ielas atjaunošana, Jēkabpilī” būvprojekta izstrāde un būvniecība”.

“Pateicoties šim projektam izdevies uzlabot infrastruktūru, atjaunot apgaismojumu un izveidot tik ļoti nepieciešamās stāvvietas pie Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš”. Man ir prieks, ka Jēkabpilī pēc šī projekta realizēšanas ir par vienu sakārtotu ielu vairāk un, protams, lielākie ieguvēji ir mazie jēkabpilieši un viņu vecāki, kas varēs brīvi un droši piekļūt izglītības iestādei. “ uzsver Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis.

Zemgales ielas atklāšanas pasākumā piedalījās Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps, priekšsēdētāja vietniece Līga Kļaviņa, projekta realizētājs SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, būvprojekta izstrādātājs Kristaps Lazdāns, kā arī pašvaldības pārstāvji, mediji un iedzīvotāji.

“Šī projekta īstenošana prasīja ļoti skrupulozu plānošanu, projektēšanu un ātru darbu izpildi. Tikai jūnijā tika noslēgts līgums par projektēšanu un jau pēc mēneša sākās tā realizācija dzīvē, bet oktobra vidū jau tika ieklāta pirmā asfalta kārta. Līdz ar ielas un stāvlaukuma izbūvi, ir būtiski uzlabojies ne tikai ielas iedzīvotāju komforts, bet arī satiksmes drošība, jo atjaunotā ielas daļa pieguļ bērnudārzam un satiksmes intensitāte rīta un vakara stundās ir ļoti liela.” stāsta SIA “Jēkabpils pakalpojumi” valdes priekšsēdētājs Jānis Hauka.

Pēc svinīgajām uzrunām un ielas atklāšanas, simboliski pārgriežot sarkano lenti, pasākuma dalībnieki tika aicināti uz svētku kliņģeri un siltu tēju. Interesenti devās Zemgales ielas apskatē kopā ar SIA “Jēkabpils pakalpojumi” ceļu būvinženieri, būvdarbu vadītāju Aigaru Začestu.

Zemgales ielas būvniecības ietvaros tika atjaunots ielas asfaltbetona segums, nobrauktuves uz Jauno, Viesītes, Dignājas un Ābeļu ielām, nobrauktuves uz ielai pieguļošajiem īpašumiem, izbūvēti lietus ūdens kanalizācijas tīkli, un atjaunots gājēju un velosipēdistu celiņš.

Objekta “Zemgales ielas atjaunošana Jēkabpilī” būvdarbu kopējās izmaksas ir 158 391,20 eiro bez PVN

Informāciju sagatavoja:
SIA “Jēkabpils pakalpojumi”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Ieva Gādmane