Pašvaldības nedēļas plāns 17.12.- 23.12.

Pašvaldības nedēļas plāns 17.12.- 23.12.

17.decembrī
Domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis piedalīsies Zemgales plānošanas reģiona  Attīstības padomes pieredzes izbraukuma sēdē un pieredzes apmaiņas pasākumā pašvaldību vadītājiem “Sociālie pakalpojumi un dažādības vadība”. Sēdē plānots pārrunāt jautājumus par grozījumiem Zemgales plānošanas reģiona  2018. gada budžetā, par Zemgales plānošanas reģiona Enerģētikas Rīcības plāna 2018.-2025.gadam 1.redakcijas apstiprināšanu un nodošanu publiskajai apspriešanai. Vēl tiks sniegts projekta “Atver sirdi Zemgalē” uzraudzības ziņojums, tikšanās ar vairākām biedrībām, kā arī tiks izskatīti citi jautājumi. Pašvaldību vadītāji pieredzes apmaiņā apmeklēs Siguldas novada pašvaldības īstenotos ERAF projektu objektus.

18.decembrī
plkst.10.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Tradicionālo konfesiju konsultatīvās komisijas sēde;

19. decembrī
plkst.10.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, Domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa piedalīsies Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) rīkotajā svinīgajā ceremonijā, kurā Latvijas Republikas pilsonības pretendents dos solījumu par uzticību Latvijas Republikai;

plkst.13.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, Domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa tiksies ar biedrības “Atspulgs” pārstāvēm.

plkst. 18.30 bērnu ansamblis “Dziesmiņa” un vadītāja Ligindra Veide aicina uz ikgadējo decembra koncertu gaišās un priecīgās noskaņās.

20.decembrī
plkst.9.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēde;

plkst.10.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Domes sēde;

plkst.11.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde;

plkst. 10.00 Jēkabpils Tautas nama kamerzālē notiks projekta “Aizliegtie vārdi” noslēguma pasākums “Cenzūra – pretrunas. Diskusija”, kurā piedalīsies iepriekšējo sarunu dalībnieki, diskutējot par paradoksu, kas veidojies cenzūras apstākļos. Diskusijā tās dalībnieki pievērsīsies vietējiem notikumiem un personībām, ar piemēriem aktualizējot vietējo nozīmīgumu valsts kultūrvēstures procesos. Diskusiju vadīs Aigars Godiņš. Pasākums bez ieejas maksas. Pasākums tiek organizēts projekta “Aizliegtie vārdi” ietvaros;

plkst. 12.00 Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē. Notiks Tikšanās ar grāmatas par Džemmu Skulmi “Tuvplāni” autori Gundegu Repši. Pasākums bez ieejas maksas.

plkst. 19.00 Jēkabpils Tautas namā ar jaunu koncertprogrammu viesosies komponists Jānis Lūsēns, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un aktieris Mārtiņš Vilsons, koncertprogrammā „TRĪS VĪRI ZIEMASSVĒTKOS”. Biļetes iepriekšpārdošanā – „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

21. decembrī
plkst.13.00 Jēkabpils Tautas namā notiks Ielu komiteju pārstāvju sanāksme;

plkst. 13.00 biedrības Jēkabpils NVO resursu centra dienas centrā “Kopā būt”, Jaunā ielā 39i, notiks pasākums Ziemassvētku noskaņās. Domājot par decembri, gribas pašķirt egļu zarus un caur pasaku iepazīt latviešu un ukraiņu gadskārtu paražas.
Jēkabpils Galvenās bibliotēkas sadarbības partneri – ukraiņu kultūrizglītojošā biedrība “Javir”, Jēkabpils 2. vidusskola un Jēkabpils pamatskola.

Sagaidot gada skaistākos svētkus, Jēkabpils Tautas nama Kino Mītnē 21., 22. un 27. decembrī tiks demonstrēta jaunā latviešu komēdija “Jaungada Taksometrs”. Režisora Māra Martinsona filma ir ieskats taksista Andreja dzīvē Vecgada vakarā, kas ikviena pasažiera stāstā nospēlē savu lomu. Vai viņš sagaidīs arī savu Jaungada brīnumu?

Filmas seansi:

21. decembrī plkst. 18.00 (Kamerzāle)
22. decembrī plkst. 14.00 (Lielā zāle)
27. decembrī plkst. 18.00 (Kamerzāle).
Vecuma ierobežojums: 12+. Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē.

22.decembrī
plkst.13.00 Krustpils Romas katoļu baznīcā notiks A. Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņu koncerts.

Citi pasākumi:

Līdz 31. decembrim Krustpils pils Izstāžu zālē apskatāma Latvijas simtgadei veltīta izstāde “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”. Ieejas maksa – 0,30 / 0,50 eiro.

22. decembrī
plkst. 16.00, lai klausītos skaistākās Ziemassvētku dziesmas, lai kopīgi veidotu un baudītu draudzīgu atmosfēru, satiekoties Krustpils kultūras namā aicina koris “Noskaņa” uz Ziemassvētku koncertu “Gaiši, gaiši uguns deg”. Stāstu stāstīs Iveta Bērziņa. To izdziedās koris “Noskaņa” kopā ar solistiem Guntu Vārpsalieti, Lauru Bruzguli, Madaru Kreili, Edgaru Konovalovu un Kārli Edgaru Riekstu. Stāstu izspēlēs Līga Paegle (klavieres) un Mārcis Briška (perkusijas), bet diriģēs Ilze Bērziņa. Pasākums bez ieejas maksas. 

23. decembrī
plkst. 13.00 Krustpils kultūras namā norisināsies Ziemassvētku eglīte “Trīs sivēnu Jaungada piedzīvojumi”. Slaveno, visiem zināmo, pēc angļu pasakas radīto stāstu par trim sivēntiņiem mazajiem skatītājiem atgādināt nolēmuši teātra “Pēterburgas operetes” mākslinieki kopā ar Santa Klausu un Sala Tēti. Tas gan tiek darīts jaunā veidā – tas ir smieklīgi, muzikāli, moderni, jo izrāde ir pilna ar aizraujošu mūziku, drosmīgām dejām un maigu angļu humoru. Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

23. decembrī
plkst. 17.00 Sanktpēterburgas muzikālais teātris “Pēterburgas Operete” aicina uz izrādi ģimenēm “Parastais brīnums”. Izrāde iestudēta pēc Jevgenija Švarca lugas.  Izrāde krievu valodā. Biļetes  “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Aicinām apmeklēt sporta aktivitātes šonedēļ!      

18.12.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:00

Mežaparks/

JSC stadions

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

20.12.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:45

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

22.12.

10:00

JSC ēka

Šaha turnīrs „Ziemassvētku brīnumi” (Fišera šahs)

22.12.

13:00

Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā 2018/2019

23.12.

16:00

Sporta nams

OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga   BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – BC Valga-Valka/Maks&Moorits

                       

NVO aktualitātes no 17. līdz 23.decembrim
 

 

Pirmdien, 17. decembrī

plkst.10.00 un visu nedēļu Biedrībā “Cerību sala” līdz 13:00 un 15:00 – 18:00 Ziemassvētku radošās darbnīcas!
plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā rokdarbi – Ziemassvētku konfekšu pušķu gatavošana un individuālas apmācības adīšanā. Vada Raisa.
plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrības biedriem vingrošanas fizioterapeita vadībā Fizioterapijas centrā.
plkst.11.00 nūjošanas nodarbība Dienas centra “Kopā būt”* apmeklētājiem un visiem, kas vēlas nūjot. Tikšanās Mežaparkā.
no plkst.13.00 individuālās datorapmācības nodarbības Dienas centra "Kopā būt" apmeklētājiem.
plkst.16.00 HIP-HOP deju nodarbības kopā ar Dānielu jauniešiem. Dienas centra “Kopā būt” zālē.

Otrdien, 18.decembrī

plkst.10.00 Dienas centra “Kopā būt” Dāmu klubiņa aktivitātes.
plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā rokdarbi – Ziemassvētku apsveikumu kartiņu gatavošana un apmācības  tamborēšanā. Vada Benita.
plkst.12.00 Kā ik katru otrdienu, biedrības Sasaiste“ dejotājas - grupas “Dejo vesels” mēģinājumi.
plkst.17.30 un turpmāk katru otrdienu Dienas centrā "Kopā būt" ANGĻU VALODA AR PRIEKŠZINĀŠANĀM, nodarbības vada Erasmus+ brīvprātīgā Ani no Armēnijas un KRIEVU valodas nodarbība, vada Erasmus+ brīvprātīgā Hasmik no Armēnijas. 

Trešdien, 19.decembrī

plkst.10.00 Senioriem Dienas centrā “Kopā būt” iknedēļas angļu SARUNVALODAS nodarbības (ar priekšzināšanām), vada Eiropas brīvprātīgā darba jauniete Ani no Armēnijas.
plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā rokdarbi – Ziemassvētku apsveikumu kartiņu gatavošana.
plkst.13.30 Jākabpils NVO resursu centra darbinieki un brīvprātīgie no  Erasmus+ , Jēkapils pansionāta iemītniekiem dāvinās zeķes, kuras visa gada laikā sarūpējusi brīvprātīgā M.Zujeva.
plkst.14.00 Dienas centra “Kopā būt” mazākumtautību pārstāvjiem latviešu valodas nodarbība. Turpat angļu valodas nodarbības senioriem (iesācējiem). Vada Ani no Armēnijas.
plkst.16.00 Dienas centrā “Kopā būt” VĀCU VALODAS apmācību nodarbības (bez priekšzināšanām), vada Erasmus+ programmas projekta dalībniece Mariona no Austrijas.
plkst.17.30 VĀCU VALODAS apmācību nodarbības (ar priekšzināšanām), vada Erasmus+ programmas projekta dalībniece Mariona no Austrijas, kā arī
plkst. 17.30 FRANČU VALODAS apmācības (ar nelielām vai bez priekšzināšanām), vada Erasmus+ programmas projekta dalībnieks Julian no Francijas. 

Pirmdien, otrdien, trešdien Jēkabpils Invalīdu biedrībā no 10.00-13.00 darbojas veļas mazgātuve maznodrošinātajiem iedzīvotājiem.

Ceturtdien, 20.decembrī

plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrības biedriem vingrošanas fizioterapeita vadībā Fizioterapijas centrā.
plkst.10.30 “Jēkabpils NVO resursu centra” darbinieki un brīvprātīgie no  Erasmus+ “Jēkabpils reģionālajā slimnīcā” jaundzimušo nodaļai dāvinās zeķes, kuras visa gada laikā sarūpējusi jēkabpiliete, brīvprātīgā M.Zujeva.
plkst.12:55 Erasmus+ Eiropas brīvprātīgie viesosies Jēkabpils pamatskolā ar pieredzes stāstiem
no plkst.13.00 SR Dienas centrā "Kopā būt" brīvais apmeklējums.

Piektdien, 21.decembrī

plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrības biedriem vingrošanas fizioterapeita vadībā Fizioterapijas centrā.
plkst.11.00 Dienas centrā “Kopā būt” senioriem Ziemassvētku sagaidīšana.
plkst.12.00 “Jēkabpils NVO resursu centrs” piedalīsies Jēkabpils NVA rīkotajā informatīvajā dienā. Atbalsts ilgstošiem bezdarbniekiem.
no plkst.13.00  individuāla nodarbība senioriem datorlietošanā, ka arī var pieteikties komunālo maksājumu elektronisko rēķinu saņemšanas apmācībai.
plkst.13.00 ukraiņu biedrības “Javir” tradicionālais Ziemassvētku pasākums Dienas centra “Kopā būt” zālē.
plkst. 15.00 Īslaicīgās “Kaķu pansija” atklāšana Jēkabpilī, Rīgas ielā. Organizē biedrība “Par ķepām”. Kontaktpersona Laima Bebre 27132560.
plkst.15.00 klusi sagaidot Ziemassvētkus, “Jēkabpils NVO resursu centrs” darbinieki kopā ar Erasmus+ programmas projekta dalībniekiem ceps piparkūkas, speķa raušus un skandēs tautasdziesmas.

Jēkabpils jaunieši (15+) aicināti pieteikties nofilmēt projekta "#runaarmanijekabpils" video stāstu! Lai pieteiktos, rakstīt nvoresursi@inbox.lv , zvanīt  25971492. Video stāsti ir 2-5 minūšu vēstījums par to, ko jaunieši domā par savu pilsētu Jēkabpili. 
 

  • Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” struktūrvienība SR Dienas centrs "Kopā būt". Adrese: Jaunā iela 39i, Jēkabpils

Ligita Upīte
NVO projektu koordinators
 

Par citiem plānotajiem pasākumiem vairāk lasiet :

Jēkabpils Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.jkp.lv;
Jēkabpils Sporta centrs mājas lapā: www.jekabpilssc.lv;
Jēkabpils Vēstures muzeja mājas lapā: www.jekabpilsmuzejs.lv.
Jēkabpils nevalstisko organizāciju aktualitātēm: www.jekabpilsnvo.lv

Informāciju apkopojusi un sagatavojusi:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa