No šodienas uz rekonstrukciju slēgts Neretas ielas pārvads pār Kļavu ielu

No šodienas uz rekonstrukciju slēgts Neretas ielas pārvads pār Kļavu ielu

Saistībā ar Neretas ielas pārbūvi, kas tiek veikta projekta "Jēkabpils pilsētas infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu" ietvaros, tiks pārbūvēts Neretas ielas posms no rekonstruētā Neretas ielas posma pie tilta pār Daugavu līdz gājēju pārejai, kas aprīkota ar luksoforu. 


Pārbūvē tiks ietverts arī satiksmes pārvads pār Kļavu ielu. Sākot ar 04.03.2019. tiks slēgta transportlīdzekļu kustība pār Kļavu ielas satiksmes pārvadu. Pārvads tiks demontēts, tā vietā tiks izbūvēts jauns, kā arī veikta ielas posma pārbūve un apvienotā gājēju un velosipēdistu celiņa izbūve gar ielas posmu. Pārvada demontāžas laikā tiks slēgta transportlīdzekļu (arī sabiedriskā transporta) kustība ne vien Neretas ielā, bet arī Kļavu ielā zem satiksmes pārvada. Demontāžas ilgums tiek plānots 1 mēnesis. Pēc demontāžas tiks uzsākta pārvada veidņu montāža un tiks atvērta viena regulēta josla transportam. Vēl tiek spriests par transportlīdzekļiem, kurus laist pa šo joslu (visus vai tikai sabiedriskos transportlīdzekļus).

Aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgus un ieplānot savas ikdienas gaitas citā maršrutā.  Aicinām būt vērīgiem un sekot līdzi ceļa zīmēm, jau laicīgi iepazīstoties ar transporta kustības shēmām. 

Satiksmes organizācijas shēma Kļavu ielas satiksmes pārvada pārbūves laikā. Ierobežojumi spēkā no 04.03.2019

Satiksmes ierobežojumi uz Kļavu ielas, satiksmes pārvada demontāžas laikā, laika posmā no 04.03.2019. – 04.04.2019.

Kravas autotransporta kustības shēma Kļavu ielas satiksmes pārvada pārbūves laikā no 04.03.2019.

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa