Ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā starp Tulpju ielu un Celtnieku ielu

Ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā starp Tulpju ielu un Celtnieku ielu

Laika posmā no 18. – 20.02.2019 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā starp Tulpju ielu un Celtnieku ielu. Braukšanas josla virzienā no centra uz darbu veikšanas laiku tiek slēgta, apbraukšana notiek pa pretējās braukšanas joslu. Sabiedriskā transporta pieturvieta tiek pārvietota uz Tulpju ielas pusi.

Tāpat laika posmā no 20. – 22.02.2019 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā starp Celtnieku un Tulpju ielu. Braukšanas josla virzienā uz centru uz darbu veikšanas laiku tiek slēgta, apbraukšana notiek pa pretējās braukšanas joslu. Skatīt satiksmes organizācijas shēmu pielikumā

Lūgums autovadītājiem ievērot satiksmes organizācijas līdzekļu norādes.

Brīvības ielas asfaltbetona segums posmā no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Dolomīta ielai ir nolietojies. Mainīgo laika apstākļu ietekmē, tajā pastiprināti veidojas bedres. Norit darbs pie bedrīšu remonta, bet jaunas bedres turpina veidoties. Lūgums autovadītājiem izvēlēties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, lai būtu iespēja laicīgi izvairīties no bīstamām situācijām.