Pašvaldības nedēļas plāns 18.02.-24.02.

Pašvaldības nedēļas plāns 18.02.-24.02.

18. februārī
Domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps kopā ar Jēkabpils Sociālā dienesta vadību suminās 100. dzimšanas dienā Jēkabpils iedzīvotāju Helēnu Lipuri.

20. februārī
plkst. 10.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks preses konference, kurā medijus informēs par aktuālāko pašvaldības darbā;

plkst.11.00 Jēkabpils Tautas namā (Vecpilsētas laukums 3, Jēkabpils) notiks Ekonomikas ministrijas sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum, Būvniecības valsts kontroles biroju un Jēkabpils pilsētas domi organizēts seminārs par Eiropas Savienības fondu atbalsta saņemšanu daudzīvokļu ēku atjaunošanai, aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā  un kvalitatīvu būvniecības procesa nodrošināšanu. Vairāk informācijas skatīt www.jekabpils.lv, sadaļā “Jaunumi”.

21. februārī
plkst. 10.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Finanšu komitejas sēde;

22.februārī
Izglītības pārvaldes vadība kopā ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžas pārstāvjiem dosies uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, lai runātu par sadarbību un nākotnes iecerēm.

Kultūras aktivitātes šonedēl!

Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē līdz 28. februārim apskatāma Mētras Štelmaheres gleznu izstāde “Pirmais sniegs”. Izstāde turpina iepriekšējā personālizstādē “Novembris” iedibināto instrumentāciju – ainavu ritms un dabas norises kā cilvēka dvēseles projekcijas. Bez ieejas maksas.

19. februārī plkst. 11.00 Jēkabpils Tautas namā norisināsies vokālo ansambļu skate “Balsis”. Pasākumā ieeja bez maksas.

Jēkabpils Tautas nama Kino Mītnē 19., 20., 21. februārī plkst. 18.00 un 22. februārī plkst. 15.00 un 17.00 aicinām mazos jēkabpiliešus baudīt animācijas filmu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Jēkabs dzīvo Rīgas centrā. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis – pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Filmas ilgums - 70 min. Biļetes Jēkabpils Tautas nama kasē. Biļetes cena 2 €.

2019. gada 21. februārī plkst.16.00 vēsturiskajā Latvijas bankas ēkā Pormaļa ielā 11 aicinām uz Dzimtās valodas dienas pasākumu un tikšanos ar dziesminieku, komponistu, izlokšņu pētnieku Kārli Kazāku, Latvijas televīzijas raidījuma “Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku” vadītāju. Pasākums bez ieejas maksas.

22. februārī plkst. 19.00 Jēkabpils Tautas namā koncertēs Dzintars Čīča un Kaspars Antess. Tās ir likteņlīnijas, kas uz skatuves saveda kopā abus dziedošos brālēnus.  Kopā ar Dzintaru Čīču un Kasparu Antesu koncertā muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā.  Biļešu cenas 6 € - 12€. Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Aicinām pieteikt dalību izklaidējošai komandu erudīcijas spēlei “Prāta Spēles”, kas notiks 23. februārī plkst. 12.00 Jēkabpils Tautas namā. Spēlē var piedalīties ikviens, nav noteikts vecuma ierobežojums, un dalība pasākumā ir bez maksas. “Prāta Spēles” ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas — galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi — šī ir spēle visiem.  Plašāku informāciju par spēles noteikumiem, norises vietām un pieteikšanās iespējām meklējiet spēles mājas lapā - www.lv100.prataspeles.lv.

24. februārī plkst. 15.00 Krustpils kultūras namā viesosies Marijampoles (Ukraina) cirka kolektīvs “Argo” ar programmu bērniem un ģimenēm “Alise Aizspogulijā”. Skatītājus priecēs teatralizēta cirka programma. Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Biļetes cena 8 €. Bērniem līdz 3 g. vecumam ieeja ir bezmaksas, neaizņemot papildus sēdvietu.

Vairāk: www.jkp.lv

Jēkabpils Vēstures muzeja aktualitātes:
Līdz 28. februārim Krustpils pils Marmora zālē, sadarbojoties ar Francijas Institūtu Latvijā, iespējams aplūkot fotogrāfiju izstādi “Bordo vīni”. Ieejas maksa - 0,30 / 0,50 eiro.

Līdz 31. decembrim Krustpils pils Izstāžu zālē apskatāma Latvijas simtgadei veltīta izstāde “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”. Ieejas maksa – 0,30 / 0,50 eiro.

Vairāk: www.jekabpilsmuzejs.lv

Jēkabpils Sporta centra aktualitātes šonedēļ

19.februārī
plkst.11:00 Mežaparkā notiks koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem);

plkst. 18:00 Jēkabpils Sporta centra stadionā notiks koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports);

plkst.20:15 Jēkabpils Sporta namā notiks Latvijas basketbola līgas 3.divīzijas spēle  (LBL 3)  Jēkabpils Lūši/Sporta centrs  – BJBS Rīga.

21.februārī
plkst. 11:00 Mežaparkā notiks koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem);

plkst.18:45 Jēkabpils Sporta namā notiks koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports).

22.februārī
plkst.18:00 „Citrus SPA” baseinā notiks 5 kārtu sacensības peldēšanā (4.kārta).     

23.februārī    
plkst. 11:00 Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā notiks Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā 2018/2019;

plkst.13:00 Jēkabpils 2.vidusskolā notiks Latvijas Nacionālās līgas 1.divīzijas volejbola čempionāts   Jēkabpils Juniori/JSS  –  Rīgas Volejbola skola;

plkst. 16:00 Jēkabpils Sporta namā notiks OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga   BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – BK Liepāja.

Vairāk:  www.jekabpilssc.lv

NVO aktualitātes no 18. februāra līdz 24. februārim

Jauniešiem! Iespējas darba pieredzei !
Pieteikšanās mini akcijai “Jauns un Brīvprātīgs!”
Piesakies: www.brivpratigie.lv/jekabpils; e:nvoresursi@inbox.lv; Evelīna: 28395188.

Akcija !
Neizmet, nesadedzini, bet  dod Grāmatai OTRO ELPU !
Grāmatas pieņem Brīvības ielā 45, 2 stāvā.

Pirmdien, 18. februārī
no plkst.10.00  "Jauno tehnoloģiju izmantošana ikdienā". Individuālas nodarbības dienas centra "Kopā būt" apmeklētājiem. Vada Maira.

plkst.10.00 un visu nedēļu Biedrībā “Cerību sala” līdz 13:00 un 15:00 – 18:00 dāvanu radošās darbnīcas!

plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā rokdarbi – vingrošanas, apkaklīšu spilventiņu sagatavošana un šūšana, sveču gatavošana un apgļeznošana. Vada Raisa.

plkst.11.00 vingrošanas nodarbība Dienas centra “Kopā būt”* apmeklētājiem un visiem, kas vēlas vingrot, vada Erasmus+ programmas projekta dalībnieks Julian no Francijas.

no plkst.15.00 -19.00 Dienas centra “Kopā būt” kokapstrādes nodarbības, īpaši aicinātas  ģimenes ar bērniem (no 11gadiem). Iepriekšēja pieteikšanās. Vada galdnieks Dainis.

no plkst.16.00-17.00 Hip–Hop dejas jauniešiem. Vada Dāniels

 

Otrdien, 19. februārī

Visu dienu - Zibakcija Jēkabpilī  ! Armēnijas grāmatu diena. Idejas autori un rīkotāji brīvprātīgie jaunieši no Erasmus+ .

no plkst.09.00 -13.00 biedrībā „Ūdenszīmes” regulāri, atvērto durvju dienas.

plkst.10.00 Dienas centra “Kopā būt” Dāmu klubiņa aktivitātes. Cepam ievārījuma pīrāgu.

plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā rokdarbi – vingrošanas, apkaklīšu  spilventiņu sagatavošana un šūšana, sveču gatavošana un apgļeznošana.  Vada Raisa.

plkst.14.00  ikmēneša  NVO info diena. Uz jautājumiem atbildēs  SIA "Jēkabpils siltums" un SIA "Jēkabpils pakalpojumi" vadītāji.

plkst.12.00 Kā ik katru otrdienu, biedrības “Sasaiste“ dejotājas - grupas “Dejo vesels” mēģinājumi.

plkst.17.30 un turpmāk katru otrdienu Dienas centrā "Kopā būt" ANGĻU VALODA AR PRIEKŠZINĀŠANĀM, nodarbības vada Erasmus+ brīvprātīgā Ani no Armēnijas un KRIEVU valodas nodarbība, vada Erasmus+ brīvprātīgā Hasmik no Armēnijas.

Trešdien, 20. februārī

plkst. 9.00 vingrošanas nodarbība Dienas centra “Kopā būt”* apmeklētājiem un visiem, kas vēlas vingrot, vada Erasmus+ programmas projekta dalībnieks Julian no Francijas.

plkst.10.00 Senioriem Dienas centrā “Kopā būt” iknedēļas angļu SARUNVALODAS nodarbības (ar priekšzināšanām), vada Eiropas brīvprātīgā darba jauniete Ani no Armēnijas.

plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā vingrošana fizioterapeita vadībā. Vada Raisa.

plkst.11.00 Dienas centra “Kopā būt” angļu valodas nodarbības senioriem (iesācējiem). Vada Ani no Armēnijas.

plkst. 11.40  NVA Jēkabpils fil.  konferencē uzstāsies Jēkabpils NVO resursu centra  Erasmus+ projekta Evelīna kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem, par pieredzi Eiropas brīvprātīgajā darbā.

 plkst.14.00  "Jauno tehnoloģiju izmantošana ikdienā". Individuālas nodarbības dienas centra "Kopā būt" apmeklētājiem. Vada Maira.

no plkst.15.00 -19.00 Dienas centra “Kopā būt” kokapstrādes nodarbības, īpaši aicinātas  ģimenes ar bērniem (no 11 gadiem). Iepriekšēja pieteikšanās. Vada galdnieks Dainis.

plkst.16.00 Dienas centrā “Kopā būt” VĀCU VALODAS apmācību nodarbības (bez priekšzināšanām), vada Erasmus+ programmas projekta dalībniece Mariona no Austrijas.

plkst. 17.30 FRANČU VALODAS apmācības (ar nelielām vai bez priekšzināšanām), vada Erasmus+ programmas projekta dalībnieks Julian no Francijas.

no plkst. 17.30 Radot ģimeni, rodi mājas. Dambja ielā 10, Jēkabpilī biedrība TILTS rīko  vakara sarunas ar cilvēkiem, kas vēlētos palīdzēt bez vecāku atbalsta palikušajiem bērniem ‘’Parunāsim par skaisto’’ .

Pirmdien, otrdien, trešdien Jēkabpils Invalīdu biedrībā no 10.00-13.00 darbojas veļas mazgātuve maznodrošinātajiem iedzīvotājiem.

Ceturtdien, 21. februārī

plkst.11.00 Praktisko iemaņu apgūšanas nodarbības „Zini-dari” DC „Kopā būt”.   Izstādes veidošana no iepriekšējās nodarbībās veidotajiem darbiem (sveces, apsveikumi kvīlinga tehnikā, spilventiņi adatām)

plkst.13.00 SR Dienas centrā "Kopā būt" brīvais apmeklējums.

plkst. 16.00 Hip–Hop dejas jauniešiem. Vada Dāniels

Piektdien, 22. februārī

no plkst.09.00 -13.00 biedrībā „Ūdenszīmes” regulāri, atvērto durvju dienas.

plkst.10.00 Dienas centrā “Kopā būt” galda spēles SCRBABBLE turnīrs.

plkst.12.00 Gatavojoties 8.marta koncertam, kopmēģinājums dziedāšanā. Piedalās Dienas centra "Kopā būt" apmeklētāji un pilsētas pensionāri.

no plkst.13.00 Individuāla nodarbība senioriem datorlietošanā, kā arī var pieteikties komunālo maksājumu elektronisko rēķinu saņemšanas apmācībai.

 27.februārī vispasaules NVO diena! KAS notiks biedrībā "Jēkabpils NVO resursu centrs" un tās struktūrvienībā Dienas centrs "Kopā būt"?

**** Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” struktūrvienība SR Dienas centrs "Kopā būt". Adrese: Jaunā iela 39i, Jēkabpils

Ligita Upīte
Valdes priekšsēdētāja vietniece
Jēkabpils NVO resursu centrs

Vairāk: www.jekabpilsnvo.lv

Informāciju apkopojusi un sagatavojusi:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa