Jēkabpils reģionālā slimnīca uzņem brīvprātīgā darba veicējus

Jēkabpils reģionālā slimnīca uzņem brīvprātīgā darba veicējus

Ja kādreiz esi domājis saistīt savu nākotni ar medicīnu, tad šī iespēja ir Tev! Izmēģini savus spēkus un iegūsti pieredzi veicot brīvprātīgo darbu Jēkabpils reģionālajā slimnīcā. Tas būs ne tikai labi pavadīts pavasara brīvlaiks, bet arī iegūta profesija nākotnei.

Darbs Jēkabpils poliklīnikas reģistratūrā ar apmeklētājiem, informācijas sniegšana, paskaidrošana un dokumentu formēšana. Šobrīd reģistratūrā ir izveidota jauna sistēma, kuru ne visi apmeklētāji jau izprot. Brīvprātīgo darbs būs palīdzēt apmeklētājiem šīs sistēmas izmantošanā. Reģistratūras darbiniekiem Tu būsi lielisks palīgs ātrākai klientu apkalpošanai.

Brīvprātīgos uzņems katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 13:00.

Biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” rīkotā akcija „JAUNS un BRĪVPRĀTĪGS” norisināsies no 11. līdz 22. martam, tāpēc izvēlies sev piemērotāko dienu un piesakies zvanot 28395188/ 25971492 vai sūtot e-pastu: nvoresuri@inbox.lv.

Projekts "#runaarmanijekabpils" īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros