Personīgās, līdera vai komandas efektivitātes paaugstināšana, pielietojot MBTI®

Personīgās, līdera vai komandas efektivitātes paaugstināšana, pielietojot MBTI®

25. aprīlī, plkst. 10:00-12:00

Pasta iela 1, Jēkabpils

Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru  aicina apmeklēt bezmaksas semināru “Personīgās, līdera vai komandas efektivitātes paaugstināšana, pielietojot MBTI®”, kas notiks 2019.gada 25.aprīlī plkst.10:00  Pasta ielā 1, Jēkabpilī.

MBTI - pasaulē populārākais instruments sevis apzināšanās, personīgās un grupas efektivitātes paaugstināšanai.

MBTI kā sevis apzināšanās un attīstības instrumentu ik gadu apgūst 1,5 miljoni cilvēku visā pasaulē. To pielieto 89 no Fortune 100 un 80% no Fortune 500 kompānijām, kā arī vidēji un nelieli uzņēmumi. Instruments ir vienlīdz plaši pielietots valsts pārvaldes institūcijās, medicīnas, reliģiskajās, bezpeļņas organizācijās un valstu aizsardzības sistēmās.

 Instrumentu pielieto individuālā koučingā, komandu veidošanā, menedžmenta apmācībā, darbā ar atkarībām, pāru terapijā un citās daudzveidīgās jomās. Tā kā instruments balstīts uz universālām cilvēku atšķirībām, tas ar vienlīdz labiem panākumiem tiek pielietots ASV, Eiropā, Āzijā un citur visā pasaulē.

 MBTI instrumenta pielietojums nodrošina neskaitāmus, absolūti praktiskus ieguvumus gan individuālā līmenī, gan komandās, gan organizācijās kopumā.

 Seminārā runāsim par:

  MBTI® kā instrumenta pamatā ir Junga teorija, ka šķietami nejaušas atšķirības dažādu cilvēku uzvedībā, patiesībā ir sistemātiskas un noturīgas.

To nosaka iedzimta tendence izmantot divas prāta pamatfunkcijas - uztveri un spriešanu, atšķirīgos veidos. Šī iemesla dēļ atšķiras arī cilvēku intereses, motivācija, uzvedība, attieksme un vērtības un mijiedarbības veids ar citiem - komunikācija, lēmumu pieņemšana, konfliktu risināšana, stresa vadīšana u.c. Seminārā runāsim par :

  • Kas ir MBTI instruments?
  • Kāpēc cilvēki uztver un spriež atšķirīgos veidos?
  • Kāpēc atšķiras cilvēku intereses un motivācija?
  • Kāpēc cilvēki risina problēmas un pieņem lēmumus atšķirīgos veidos?
  • Kādi ieguvumi pielietojot instrumentu?

 Semināru vada: Reinis Zarāns - Organizācijas attīstības centra Spring Valley konsultants. Sertificēts MBTI treneris.  Reiņa galvenā specializācija ir organizāciju klientu apkalpošanas un  pārdošanas pārmaiņu vadība. Viņam ir bagāta praktiskā pieredze klientu apkalpošanas un pārdošanas kultūras veidošanā, pārdošanas līmeņa un efektivitātes uzlabošanā, kas iegūta, veidojot karjeru no apkalpošanas speciālista līdz pārdošanas vadītājam AS Swedbank.

Kopš 2012. gada Reinis sadarbojas ar Spring Valley, izstrādājot un vadot mācību programmas un prasmju treniņus komunikācijas, pārdošanas un vadīšanas prasmju attīstības jomā.

Reģistrācija: jekabpils@chamber.lv; 27721772

"Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos."