Pašvaldības nedēļas plāns 03.06.- 09.06.

Pašvaldības nedēļas plāns 03.06.- 09.06.

3. jūnijā
Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps Rīgā piedalīsies Latvijas Lielo pilsētu asociācijā notiekošajā sanāksmē, kur paredzēta tikšanās ar Eiropas Komisijas Klimata rīcības ģenerāldirektorāta Klimata stratēģijas direktoru Artur Runge-Metzger un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvjiem. Tikšanās darba kārtība: Eiropas Komisijas  pārstāvja prezentācija par “Eiropas ilgtermiņa redzējumu par pārticīgu, modernu, konkurētspējīgu un klimatneitrālu ekonomiku  un pilsētu/pašvaldību/reģionu lomu tās sasniegšanā”; VARAM prezentācija par Latvijas progresu par ceļu uz klimatneitralitāti; savukārt pēc tam jautājumi, atbildes un diskusija par iepriekš minētajām tēmām.

5.jūnijā
plkst.15.00 Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola sveiks Jēkabpils pilsētas izglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus svinīgā apbalvošanas pasākumā par sasniegumiem valsts mēroga olimpiādēs, kā arī dažādos konkursos, skatēs un festivālos. Pasākumā suminās pilsētas vispārējās izglītības iestāžu izglītojamos un viņu pedagogus par izciliem sasniegumiem izglītībā, kā arī vispārējās, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu izglītojamos un viņu pedagogus par izciliem sasniegumiem kultūrā.

6.jūnijā
plkst.9.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēde;

plkst.10.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Domes sēde;

plkst.11.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, Brīvības ielā 120, notiks Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde;

plkst.14.00 Domes vadība kopā ar atbildīgajiem speciālistiem, kā arī būvnieka pārstāvjiem klātienē apskatīs Jēkabpils multifunkcionālās halles būvdarbu gaitu;

7. jūnijā
Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps Rīgā piedalīsies Finanšu ministrijā notiekošajā Latvijas Lielo pilsētu asociācijas sanāksmē, kurā lielo pilsētu domju vadītāji tiksies ar finanšu ministru Jāni Reiru, lai runātu jautājumus par pašvaldību aizņemšanos un aizņemšanās noteiktajiem limitiem.

Kultūras aktivitātes

3.jūnijā plkst. 14.30  Krustpils kultūras namā Senioru dejas.  

4.jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē tikšanās ar psihoterapeitu Viesturu Rudzīti „Izglīto prātu un atver dvēseli”. Tikšanās laikā Viesturs Rudzītis stāstīs par veidiem kā pareizi risināt dažādas problēmas. Pasākums tiek organizēts projekta  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros.

5.jūnijā plkst.15.00 Krustpils kultūras namā Jēkabpils pilsētas amatierkolektīvu apbalvošana

8.jūnijā plkst. 15.00 Jēkabpils Tautas namā notiks Galda dziesmu festivāls „Krāsainais gadatirgus”. Rīko Jēkabpils poļu biedrība „Rodacy”.

Vairāk info: Jēkabpils Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.jkp.lv

Aktualitātes Jēkabpils Vēstures muzejā

8. jūnijā plkst. 13.00 Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” viesosies Jelgavas bērnu un jauniešu centrs “Junda” ar deju uzvedumu “Mades burtnīca”. Ieejas maksa pasākumā 1,00/1,50 eiro

9. jūnijā plkst. 13.00 Krustpils pils vārtu tornī māksliniece Gita Palma aicina uz sarunām par mākslu un dzīvi izstādes "Pavasaris" ietvaros. Pasākums bez ieejas maksas.

Līdz 30. jūnijam Krustpils pils vārtu tornī skatāma mākslinieces Gitas Palmas gleznu izstāde. Ieejas maksa – 0,30 / 0,50 eiro.

Līdz 30. jūnijam Krustpils pilī skatāma izstāde „Pēdējais Mohikānis”. Izstādē aplūkojamas eļļas gleznas, zīmējumi un dažādi kokgriezumi, kurus darinājis amatnieks, Jersikas pagastā dzimušais Jāzeps Oskars Bikaunieks (1916-1987). Ieejas maksa – 0,30 / 0,50 eiro.

Līdz 31. decembrim Krustpils pils Izstāžu zālē apskatāma Latvijas simtgadei veltīta izstāde “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”. Ieejas maksa – 0,30 / 0,50 eiro.

Vairāk info: Jēkabpils Vēstures muzeja mājas lapā: www.jekabpilsmuzejs.lv.

Sporta aktivitātes

4.jūnijā
plkst.10:00 Mežaparkā koptreniņi „Sportojam kopā” bērniem no 4.g.vec. kopā ar pieaugušajiem;

plkst.11:00 Mežaparkā koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem);

plkst. 18:00 Mežaparkā koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports).

5.jūnijā
no plkst.16:00-19:00 Timsmales ezers (Baltezers) D „Orientieris 2019” (marķējums no Jēkabpils - Ļaudonas ceļa 20 km).

6.jūnijā
plkst.11:00 Mežaparkā koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem);

plkst. 18:00 Mežaparkā koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports).

8.jūnijā
plkst.6:00 Radžu ūdenskrātuvē notiks Jēkabpils atklātais čempionāts spiningošanā.

plkst.11:00 Mežaparkā notiks „Ģimenes pārgājiens Nr.2” pulcēšanās pie Kalna namiņa (kameršļūkšanas trases);

plkst.18:00 Jēkabpils valsts ģimnāzijas stadionā notiks Latvijas 2.līgas Austrumu zonas čempionāts futbolā FK KEIKO (Jēkabpils) – FK Krāslava;

8. jūnijā un 9.jūnijā
Jēkabpils stadionā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņās;

NVO aktualitātes no 3. jūnija līdz 9.jūnijam

  • Jēkabpils NVO resursu centrs aicina jauniešus vecumā no 15-21 gadam piedalīties Latvijas Transatlantiskās Organizācijas (LATO) izsludinātajā  video konkursā  “WHAT NATO MEANS TO ME”.

Pirmdien, 3. jūnijs
no plkst.10.00  "Jauno tehnoloģiju izmantošana ikdienā". Individuālas nodarbības dienas centra "Kopā būt" apmeklētājiem. Vada Maira.
plkst.10.00 un visu nedēļu Biedrībā “Cerību sala” līdz 13.00 un 15.00 – 18.00 radošās darbnīcas!
plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā rokdarbi – vaska sveču izgatavošana dažādās tehnikās, tautasdziesmu pavadībā. Vada Raisa.
no plkst.15.00 -19.00 Dienas centra “Kopā būt” kokapstrādes nodarbības, īpaši aicinātas  ģimenes ar bērniem (no 11gadiem). Iepriekšēja pieteikšanās. Vada galdnieks Dainis.

Otrdien, 4. jūnijs
no plkst.09.00 -13.00 biedrībā „Ūdenszīmes” Kaldabruņas skola, regulāri atvērto durvju dienas.
plkst.10.00 Dienas centra “Kopā būt” Dāmu klubiņa aktivitātes
plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā rokdarbi – šūšanas nodarbības. Vada Raisa.
plkst.12.00 Kā ik katru otrdienu, biedrības “Sasaiste“ dejotājas - grupas “Dejo vesels” mēģinājumi.

Trešdien, 5.jūnijs
plkst.10.00 Jēkabpils Invalīdu biedrībā vingrošana ar bumbām ārā un zālē fizioterapeita vadībā. Vada Raisa.
plkst.10.30 Rīgā informatīvais seminārs par valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projektu īstenošanu
plkst.11.30  Zemgales NVO Forums ,,Zināšanu un prasmju klasteris’’ kopsadarbībā ar  Latvijas Lauku kopienas parlamentu. 
plkst.14.00  "Jauno tehnoloģiju izmantošana ikdienā". Individuālas nodarbības dienas centra "Kopā būt" apmeklētājiem. Vada Maira.
no plkst.15.00  Dienas centra “Kopā būt” kokapstrādes nodarbības, īpaši aicinātas  ģimenes ar bērniem (no 11 gadiem). Iepriekšēja pieteikšanās. Vada galdnieks Dainis.

Pirmdien, otrdien, trešdien Jēkabpils Invalīdu biedrībā no 10.00-13.00 darbojas veļas mazgātuve maznodrošinātajiem iedzīvotājiem.

Ceturtdien, 6. jūnijs
plkst.10.00 -15.00 biedrībā ‘’Sasaiste ‘’ auduma maisiņu gatavošana, šūšana. 
plkst.11.00 „Zini-dari” Dienas centrā „Kopā būt”. Radošas nodarbības apmeklētājiem “Tuvojas Līgo’’.
no plkst.13.00 Dienas centrā "Kopā būt" brīvais apmeklējums.
plkst.14.00 "Jauno tehnoloģiju izmantošana ikdienā". Individuālas nodarbības dienas centra "Kopā būt" apmeklētājiem. Vada Maira.
plkst.17.15 poļu valodas nodarbības. Vada Erasmus+ programmas projekta brīvprātīgā no Polijas Marta.

Piektdien, 7. jūnijs
plkst.10.00 -15.00 biedrībā ‘’Sasaiste ‘’ auduma maisiņu gatavošana, šūšana. 
no plkst.09.00-13.00 biedrībā „Ūdenszīmes”, Kaldabruņas skolā, regulāri atvērto durvju dienas.
plkst.11.30 Dienas centrā “Kopā būt” galda spēles SCRBABBLE turnīrs. 
no plkst.13.00 Individuāla nodarbība senioriem datorlietošanā, kā arī var no pieteikties komunālo maksājumu elektronisko rēķinu saņemšanas apmācībai.
plkst.13.00 Jēkabpils NVO resursu centra darbinieku Vasaras svētku pasākums.

 Jēkabpils NVO resursu centrs informē:

  • No 25.-28. jūnijam Vasaras gaismas un siena skulptūru plenērs Kaldabruņā. Plenēra tēma ‘’Apgaismo’’. Organizē biedrība ‘’ Ūdenszīmes’’, pieteikties  e: ieva.jatniece@gmail.com.
  • 18. jūnijā Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecību Rīgā rīko pilsoniskās līdzdalības apmācības NVO pārstāvjiem, lai veiksmīgāk izglītotu jauniešus par pilsoniskās līdzdalības nepieciešamību un tās nozīmi demokrātijas stiprināšanā. Apmācībām tiek aicināti pieteikties NVO pārstāvji (vēlams ar pieredze darbā ar jauniešiem un pedagoģisko izglītību).Pieteikties iepriekš, pasts: kristine.kazaka@nvo.lv.
  • 10. jūnijā Saeimas namā notiks ikgadējais Saeimas un nevalstisko organizāciju (NVO) forums. Pieteikties forumam var elektroniski saitē līdz 3.jūnijam pulksten 12.00. Foruma norisei varēs sekot līdzi arī tiešsaistē 

*** Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” struktūrvienība SR Dienas centrs "Kopā būt". Adrese: Jaunā iela 39i, Jēkabpils
Ligita Upīte
Valdes priekšsēdētāja
Jēkabpils NVO resursu centrs
 

Par pašvaldības aktualitātēm vairāk lasīt: www.jekabpils.lv

Informāciju apkopojusi un sagatavojusi:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa