Domes vadība klātienē apskata Jēkabpils multifunkcionālās halles būvdarbu gaitu

Domes vadība klātienē apskata Jēkabpils multifunkcionālās halles būvdarbu gaitu

6.jūnijā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un vietniece Kristīne Ozola ar atbildīgajiem speciālistiem, kā arī SIA “LC būve”  pārstāvjiem klātienē apskatīja Jēkabpils multifunkcionālās halles būvdarbu gaitu.
Domes vadībai jaunās Jēkabpils multifunkcionālās halles būvobjekta gaitu prezentēja SIA “LC būve” valdes priekšsēdētājs Dainis Dzērvītis, valdes loceklis Sandis Dzērvītis, kā arī objekta būvuzraugs Jānis Rikters. Halles apskatē piedalījās Jēkabpils pilsētas pašvaldības Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs, kā arī vietējo plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

SIA “LC Būve” valdes loceklis Sandis Dzērvītis klātesošos informēja, ka darbi multifunkcionālās halles būvniecības objektā norit raiti un šobrīd plānotais termiņš – 2020.gada 8.jūlijs -netiek kavēts. S. Dzērvītis informēja, ka tuvākie plānotie darbi jūnija, jūlija mēnešiem objektā ir sekojoši:
-Dzelsbetona konstrukciju montāža;
-Metāla konstrukciju montāža;
-Dzelzbetona pārsegumu izbūve;
-Sendvičapaneļu montāža;
-Jumta siltināšana un seguma ieklāšana;
-Iekšējo inženierkomunikāciju izbūve.

Pēc objekta apskates pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ar gandarījumu uzsvēra: “Šodien, apmeklējot multifunkcionālās halles būvobjektu, pārliecinājos, ka būvnieks ar lielu atbildības sajūtu un augstu darba organizācijas kvalitāti, realizē pilsētai tik nozīmīgo projektu. Esmu pārliecināts, ka darbi tiks paveikti noteiktajā termiņā un jau nākamgad jēkabpiliešus un pilsētas viesus priecēs jauns, mūsdienīgs sporta infrastruktūras objekts.”

Kā vēstīts jau iepriekš, hallē atradīsies divi pilna izmēra laukumi, kas ir atbilstoši gan volejbolam, gan basketbolam, gan florbolam. Sēdvietu skaits ar izvelkamajām teleskopiskajām tribīnēm plānots līdz 1000 vietām. Hallē atradīsies arī ledus halle ar 300 sēdvietām. Tāpat hallē plānota trenažieru zāle, fitnesa zāle un otrajā stāvā arī kafejnīca. Tiks labiekārtota teritorija, izveidoti un sakārtoti stāvlaukumi, nodrošinot pie halles ap 100 stāvvietas un pie poliklīnikas ēkas ap 30 stāvvietas.

Projektu realizē: A/S “PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS”, SIA “ARMS group” un SIA “LC Būve”.

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa