Jēkabpils pilsētas svētkos varēs “satikt” e-pakalpojumus un pārbaudīt erudīciju

Jēkabpils pilsētas svētkos varēs “satikt” e-pakalpojumus un pārbaudīt erudīciju

Sestdien, 6.jūlijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija! Dari digitāli!” viesosies Jēkabpils pilsētas svētkos. Kopā ar citiem svētku dalībniekiem būsim Jēkabpils Vecpilsētas laukumā, kur programmas aktivitāšu teltī svētku apmeklētājiem būs iespēja pieteikties eID kartei un eParakstam, kā arī  saņemt informāciju par noderīgiem e-pakalpojumiem.

Azartiskajiem būs iespēja piedalīties viktorīnā “Gudrākais pilsētnieks” un kopā ar draugiem un ģimeni noskaidrot, kurš no jums ir erudītākais e-pakalpojumu lietošanā! 

Praktiskajiem visas dienas garumā programmas aktivitāšu teltī būs iespēja pieteikties personas apliecībai (eID kartei) un eParakstam vai eParaksts Mobile iegūšanai telefonā – to palīdzēs nodrošināt Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes un VAS “Latvijas Radio un televīzijas centra” speciālisti. 

Papildus tam būs iespēja izveidot arī savu e-adresi, lai turpmāk visu saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm veiktu elektroniski. 

Lai izmantotu kādu no šīm iespējām (izņemot viktorīnu), noteikti ņemiet līdzi savu pasi vai eID karti (atceraties paņemt līdzi arī PIN kodus, kas tika izsniegti kopā ar eID karti!). Bet, ja PIN kodi ir pazuduši vai nav bijuši – mūsu speciālisti pastāstīs, kā pie tādiem tikt. 

Satiec mūs Vecpilsētas laukumā un dari digitāli! 
Uzzini vairāk – mana.latvija.lv 

Uz tikšanos 6. jūlijā!