Te ir darbs - SIA "Jēkabpils pakalpojumi" meklē ceļu būvinženieri

Vakance: Ceļu būvinženieris

Darba pienākumi:
• Ielu un ceļu uzturēšanas un remonta darbu organizēšana, vadīšana.
• Saistītās dokumentācijas kārtošana.
• Struktūrvienības personāla racionāla darba plānošana.
• Darbu veikšanai nepieciešamā tehniskā un materiālā nodrošinājuma plānošana.
• Sadarbības nodrošināšana ar Pārējām uzņēmuma struktūrvienībām.

Kandidātiem izvirzāmās prasības:
• Vēlama augstākā izglītība (obligāta pamatizglītība ceļu būves nozarē).
• Vismaz piecu gadu pieredze būvniecības nozarē
• Pieredze struktūrvienības vadīšanā.
• Vieglā automobiļa vadītāja apliecība (B kategorija)
• Teicamas valsts valodas zināšanas, labas svešvalodas zināšanas.
• Labas iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku.
• Sadarbības prasmes, analītiskā domāšana, pašiniciatīva, precizitāte, atbildība.
• Spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu.

Piedāvājam:
• Dinamisku un radošu darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā,
• Godīgumu un savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu,
• Mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus,
• Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, darbinieku veselības apdrošināšanu,

Iesniedzamie dokumenti:
• Pieteikuma vēstule, Dzīves gaitas un darba pieredzes apraksts (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un citi dokumenti, kas apliecina pretendentam izvirzīto prasību izpildi.

Pieteikums līdz 26.07.2019. jāiesniedz klātienē Zemgales ielā 24/1 pirmajā kabinetā, vai uz elektronisko pasta adresi: jekpak@jekpak.lv, tālrunis +37129205574