Margarita Meļņikova un Renārs Putniņš iecelti Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdē

Margarita Meļņikova un Renārs Putniņš iecelti Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdē

Šodien, 31. jūlijā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps par kapitālsabiedrības SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāju iecēlis Margaritu Meļņikovu un valdes locekli Renāru Putniņu. Darbu valdē turpina valdes loceklis (galvenais ārsts) Andrejs Miļčevskis.

Preses konferencē ar plašsaziņas līdzekļiem domes priekšsēdētājs A. Kraps akcentēja: “Jēkabpils pilsētas pašvaldības izsludinātajā konkursā uz valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatiem bija pieteikušies 9 pretendenti. Kā atbilstošākos kandidātus izvēlējāmies tieši M. Meļnikovu un R.Putniņu, novērtējot abu pretendentu iegūto izglītību un zināšanas veselības jomā, kā arī abu speciālistu līdzšinējo pieredzi. Uzskatu, ka no šodienas Jēkabpils reģionāla slimnīca iegūs citu atspēriena punktu un stratēģisko vīziju darbam ar slimnīcas klientu-pacientu un pilsētas lielākās kapitālsabiedrības kolektīvu. Esmu pārliecināts, ka valde tiks galā ar uzticētajiem pienākumiem, nodrošinot klientiem maksimāli profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu reģionā.”

“Slimnīcas galvenās vērtības ir klients, darbinieki un vide. Lai izveidotu labu, uz mērķi orientētu komandu vajadzīgs kolektīva atbalsts. Esmu pārliecināta, ka, strādājot komandā un sadarbojoties, varēsim sasniegt labus rezultātus. Lai darbi jau no pirmās dienas ritētu efektīvi, veiksim valdes pienākumu un jomu sadali, tādējādi nepieļaujot funkciju pārklāšanos. Kā viens no tuvākajiem darbiem, kuram pievērsīsim uzmanību būs zāļu izlietošanas caurskatāmības nodrošināšana, kas ir svarīga komponente slimnīcas finanšu sadaļā. Runājot par nākotnes vīziju, 2022.gadā uz Jēkabpils reģionālās slimnīcas 110.jubileju vēlos to redzēt par šī reģiona pirmās izvēles slimnīcu gan pacientiem, gan medicīnas personālam” preses konferencē uzsvēra SIA “Jēkabpils reģionālās slimnīca” valdes priekšsēdētāja  M. Meļņikova.

Pēc preses konferences jaunā valde Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tikās ar darbiniekiem un slimnīcas kolektīvu.

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa