“Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020” - Ventspils, Jēkabpils iegūst trešo vietu

“Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020” - Ventspils, Jēkabpils iegūst trešo vietu

Sestdien, 10. augustā, Ikšķiles jauniešu festivālā “IK FEST 2019” svinīgā ceremonijā goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020” un ceļojošo kausu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” saņēma konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020” titula ieguvēja - Ventspils pilsēta.

Konkursa uzvarētāju noteica žūrijas komisija, ņemot vērā arī publiskās balsošanas rezultātus. Ventspils pilsēta visa nākamā – 2020. gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.

Konkursa finālā šogad sacentās Daugavpils, Jēkabpils un Ventspils pilsēta. Jēkabpils finālā ieguva trešo vietu. Dalību konkursā bija pieteicis arī Daugavpils un Rūjienas novads un Preiļu un Riebiņu novada apvienība.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020” Izglītības un zinātnes ministrija organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds”. Šāds konkurss tiek rīkots jau piekto reizi, tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Avots: Izglītības un zinātnes ministrija

Foto: Elīna Puķe

Informāciju apkopojusi un sagatavojusi:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa