Domes priekšsēdētājs A. Kraps apseko Pasta ielas un Jēkabpils 2.vidusskolas būvdarbu gaitu

Domes priekšsēdētājs A. Kraps apseko Pasta ielas un Jēkabpils 2.vidusskolas būvdarbu gaitu

Ceturtdien, 12.septembrī Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, vietniece Kristīne Ozola, SIA “Ošukalns” būvdarbu vadītājs Valerijs Vargulis, SIA “ Jēkabpils PMK ” valdes priekšsēdētājs Māris Dimants , Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs, kā arī citi speciālisti un masu mediju pārstāvji apsekoja Pasta ielas un Jēkabpils 2.vidusskolas būvdarbu gaitu.

Kopā ar atbildīgajiem speciālistiem domes priekšsēdētājs novērtēja projektos paveiktos darbus, pašreizējo darbu norisi un kvalitāti, kā arī atbildēja uz mediju interesējošiem jautājumiem.

Pēc abu objektu apskates domes priekšsēdētājs A. Kraps pauda gandarījumu un akcentēja: “Pasta un tai pieguļošo ielu apskates laikā pārliecinājos, ka objekts līdz novembrim tiks nodots, ievērojot projekta nodošanas termiņu. Vairāki ierosinājumi ir ņemt vērā un novērsti. Kas attiecas uz Jēkabpils 2.vidusskolas pārbūvi, šobrīd būvuzņēmējs ir pabeidzis veco skolas korpusu, tas ir iekārtots ar mēbelēm un tajā var nodrošināt mācību procesu. Ceru, ka oktobra mēnesī bērni no jaunā korpusa varēs pārvākties uz veco korpusu un internāta daļu, savukārt būvuzņēmējs varēs uzsākt jaunā korpusa atjaunošanu. Pēc šodien redzētā objektā vēlos uzteikt būvnieku, kurš mazāk kā piecos mēnešos ir veicis ļoti lielu darba apjumu.”

Nākamajās nedēļās domes priekšsēdētājs turpinās apsekot arī pārējos būvobjektus pilsētā.

Informāciju sagatavojusi:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa