Jēkabpils orientieristi no Latvijas kausa posma Cēsīs pārved visa kaluma medaļas

Jēkabpils orientieristi no Latvijas kausa posma Cēsīs pārved visa kaluma medaļas

Sestdien, 21.septembrī, OSK “Sēlijas mežs” orientieristi devās uz Cēsīm, lai sportošanai nelabvēlīgos apstākļos nerimstoša lietus dēļ dotos garajā distancē orientēšanās sacīkstēs “Cēsu rudens 2019” Latvijas Kausa ietvaros.

Sacīkšu dalībniekiem distance izrādījās īsts spēku un drosmes pārbaudījums ne tikai distances garuma un skriešanai nelabvēlīgo apstākļu dēļ. Grūtības radīja arī applūdušie grāvji, kuru šķērsošanai ne viens vien sportists iebrida ūdenī līdz pat padusēm.

Visi OSK “Sēlijas mežs” orientieristi veiksmīgi sasniedza finišu, tomēr īpašu uzslavu ir pelnījis OSK "Sēlijas mežs" orientierists Aivars Druvenieks, kas iepriecināja līdzjūtējus ar sudraba medaļu, kā arī Krista Stūre un Imants Meldrājs, kas izcīnīja bronzas medaļas savās vecuma grupās. Apsveicam godalgu ieguvējus!

Svētdien, 22.septembrī, OSK “Sēlijas mežs” jaunietes, nenobīstoties no lietainiem un drēgniem laikapstākļiem, turpat Cēsīs pārstāvēja savu klubu Latvijas Kausa stafetēs, sagādājot patīkamu pārsteigumu gan sev, gan līdzjūtējiem, jo izcīnīja gan zelta, gan sudraba godalgas!

Zelta medaļas savā vecuma grupā izcīnīja Krista Stūre, Rēzija Kalniņa un Daniela Krasovska, bet uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Agate Šicāne, Laine Odziļeviča un Tabita Tīna Lūka. Priecājamies kopā ar sportistēm un novēlam panākumus arī turpmāk!

Informācija un foto: OSK “Sēlijas mežs”

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
Jēkabpils sporta centra
sabiedrisko attiecību speciāliste