Dziju mandalas spēks

Dziju mandalas spēks

Biedrība KPK „Tilts” aicina uz praktisku un radošu nodarbību „Dziju mandalu gatavošana” šī gada 29.oktobrī  plkst.17.30 Palejas ielā 5, 2.stāvā.

Nodarbības laikā katram dalībniekam būs iespēja izgatavot savu, personalizētu austo mandalu, kas  noderēs kā oriģināls vides dizaina papildinājums, kā arī personīgais spēka talismans vai iespēja iepriecināt otru ar pašgatavotu dāvanu. Veidojot austo dziju mandalu mēs attīstām radošo domāšanu, atbrīvojam prātu no ikdienas domu virpuļa un ļaujamies meditatīvai nodarbei.

Tiekamies ceļā uz “Satikšanās tilta” kopā ar sertificētu psiholoģi Kristīni Ozoliņu, lai dzīparos saaustu prieku, gandarījumu, iedvesmu un radošo brīnumu!

Nodarbības laikā dalībnieki tiek nodrošināti ar materiāliem, tomēr, ja ir vēlme mandalā ieaust kādu īpašu dzīparu, tad sarūpēto dziju ņemat līdzi paši.  

Pieteikšanās uz nodarbību, zvanot pa tālr.nr. 28367422. Ja nepieciešama bērnu pieskatīšana, lūdzu, informējiet mūs dienu iepriekš!

Lekciju cikla „Satikšanās tilts” ietvaros tiek runāts par ģimenēs un sabiedrībā aktuālām tēmām, sniedzot atbildes uz jautājumiem un meklējot piemērotas metodes problēmsituāciju risināšanai. Projekts norisinās ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības atbalstu.