Jaunieši pašvaldībā tikās ar domes vadību

Jaunieši pašvaldībā tikās ar domes vadību

14. oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, 7.c klase devās uz Jēkabpils pilsētas pašvaldību, lai tiktos ar pilsētas mēru Aivaru Krapu un viņa vietnieci Kristīni Ozolu. Sarunas mērķis bija uzzināt vairāk par Jēkabpils pilsētas pašvaldības darbību un jaunajām idejām kā uzlabot pilsētas iedzīvotāju labklājību. Katrs klases skolēns pilsētas mēram bija sagatavojis kādu sev interesējošu jautājumu. 
Pilsētas mērs pastāstīja daudz interesanta par pašvaldības darbu. Mēs uzzinājām, ka vienu reizi mēnesī mēram ir iedzīvotāju pieņemšanas diena, kurā jebkurš pilsētas iedzīvotājs var nākt pie mēra un uzdot sev aktuālu jautājumu. Vēl uzzinājām, ka katru ceturtdienu plkst. 10.00, pilsētas mērs un pārējie deputāti sanāk uz domes sēdi, lai lemtu dažādus jautājumus par pilsētu.
Pilsētas mērs atklāja arī dažus faktus par sevi, piemēram, to, ka pašvaldībā viņš sāka strādāt 34 gadu vecumā un tajā laikā viņš bija visjaunākais darbinieks pašvaldībā. Skolēnu prieku izraisīja tas, ka pašvaldībai ir daudz interesantu domu un ideju iedzīvotāju labklājības uzlabošanai un pilsētas attīstībai.  Nobeigumā vēlos pateikties Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par to, ka veltīja laiku sarunai ar mūsu klasi un spēja atbildēt uz katru uzdoto jautājumu. Visa klase ir pateicīga par šo lielisko iespēju. Paldies!

 Evelīna Purēna 7C. klase