Sporta skolas ziņas

Sporta skolas ziņas

Basketbolistiem neizšķirta cīņa

Ar četrām spēlēm Ogrē 4.-5.janvārī iesākās šī gada LJBL pirmās cīņas U-12 grupas basketbolistiem. Skaudru zaudējumu atnesa mūsu basketbolistu spēle pret ‘’BJBS Rīga’’ komandu (18:51), kā arī nācās piekāpties komandai ‘’Ogre’’, bet uzvaras laurus Jēkabpils Sporta skolas basketbolisti plūca pēc spēku pārbaudes pret komandu ‘’Saldus’’ (34:18) un ‘’Daugavpils/Krāslava’’ (30:21). Divu dienu kopsavilkumā basketbolistu sniegums ir ar vienādības zīmi, bet ar plus zīmi ir apņemšanās uz arvien augstāku rezultātu sasniegšanu turpmākajās spēlēs.

Vieglatlēti gadu iesāk daudzsološi

Lietuvā, Panevēžā, 3.janvārī pulcējās vieglatlēti uz ‘’Sprinta dienu 2020’’, lai īslaicīgās, bet intensīvās vieglatlētikas disciplīnās noskaidrotu labākos. Sprinta divcīņā 60m+200m savā vecuma grupā visaugstākos rezultātus uzrādīja Lāsma Zemīte, ieņemot sudraba vērto goda pjedestāla pakāpienu, 4.vieta ir Lindai Zemītei, Kristiānai Bērziņai 5. vieta, Rēzijai Vītolai 10.vieta, bet Rēzijai Kurnosenko 13.vieta. Savukārt 2 x 50m stafetē Linda Zemīte un Kristiāna Bērziņa sevi nodrošināja ar 3.vietu. Jāpiebilst, ka sportistes uzstādīja arī personīgos rekordus, ko veicināja ne tikai kvalitatīvā sacensību norises vieta, bet arī mērķtiecīgi organizētie treniņi, kas atkal un atkal pierāda, ka smags darbs vienmēr nes augļus.

Skaista uzvara volejbolistiem Nacionālajā līgā

Pārliecinošu vietas izcīnīšanu Nacionālās līgas stiprāko komandu trijniekā 5.janvārī nodemonstrēja ‘’Jēkabpils Juniori/JSS’’ komanda, kas, izspiežot no uzvarētāju goda iepriekšējos līderus- Vecumnieku novada volejbola komandu, ar rezultātu 3:0 sagrāva ‘’Rīgas volejbola skola’’ komandu. Pirmais sets tika uzvarēts tikai ar 4 punktu pārsvaru, radot pretiniekiem maldīgu priekšstatu par komandas cīņassparu, bet nākamie, kas sekoja ar 25:14 un 25:12, atnesa ovācijas un stingru apņemšanos ar 100% atdevi nākamajās spēlēs stāties pretī VK ‘’Ventspils’’, VK ‘’Ozolnieki’’ un SK ‘’RTU’’ komandu volejbolistiem, kas sevi ir apliecinājuši kā ļoti sīkstus pretiniekus. Lai bumba puišu rokās nes tikai komandas labā iegūtus punktus!

Informāciju sagatavoja Jēkabpils Sporta skolas metodiķe Ilona Žurila