21. un 22. februārī būs slēgts stāvlaukums pretī Jēkabpils pilsētas domes ēkai

21. un 22. februārī būs slēgts stāvlaukums pretī Jēkabpils pilsētas domes ēkai

Informējam, ka rojekta “Es Tev izstāstīšu” laikā stāvlaukums pretī Jēkabpils pilsētas domes ēkai 21. un 22. februārī no plkst. 12.00 līdz 22.00 būs slēgts.

Automašīnas iespējams novietot Vecpilsētas laukumā, kā arī lielveikala “Maxima” stāvlaukumā.  Automašīnu vadītājus lūdzam būt vērīgiem, jo iespējama lielāka kājāmgājēju plūsma Domes tuvumā laikā, kad notiks projekcijas.
Kā arī kājāmgājējus lūdzam ievērot ceļu satiksmes noteikumus un šķērsot ielu tai atļautajā vietā!

Ieskandinot Jēkabpils 350. jubilejas lielās svinības, kas notiks no 25. līdz 27. jūnijam, pilsētā 21. un 22. februārī realizējam projektu “Es Tev izstāstīšu”.

Pasākuma laikā uz domes ēkas tiks projicēts audiovizuāls Jēkabpils stāsts “Es Tev izstāstīšu”. Stāsts šajā laikā atkārtosies vairākas reizes, tas būs apmēram 15 minūtes garš. Tas būs kas līdzīgs, ko esam redzējuši festivālā “Staro Rīga”, tikai daudz personīgāks, iespējams krāsņāks, ļoti svarīgs notikums mūsu pilsētai.

Šajā laikā domes ēka atvērs durvis ikvienam. No plkst. 18.00 – 20.00 projekta “Es Tev izstāstīšu” laikā, ikvienam interesantam būs iespēja atvērt Jēkabpils domes ēkas durvis un paviesoties domes sēžu zālē. Tā būs lieliska iespēja izjust atmosfēru, kādā tiek lemti mūsu pilsētai svarīgi lēmumi. Domes sēžu zālē tiks atskaņots aktieru lasījums no 30. gadu domes sēžu protokoliem. Kā arī domes priekšsēdētāja kabineta durvis būs atvērtas. Esi kādreiz sapņojis atrasties nozīmīgā amatā? Noteikti ienāc un iztēlojies, kā tas ir - būt pilsētas mēram.

  • Pasākums bez ieejas maksas.
  • Paldies ikvienam, kas palīdzēja mums vēsturisko faktu un stāstu apkopošanā.
  • Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas Kultūras pārvalde