Notiks seminārs uzņēmējiem " Vadītāja izaicinājumi šodien un nākotnē"

Notiks seminārs uzņēmējiem " Vadītāja izaicinājumi šodien un nākotnē"

Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru  aicina apmeklēt bezmaksas semināru “Vadītāja izaicinājumi šodien un nākotnē.”, kas notiks 2020.gada 12.martā plkst. 10:00 Pasta ielā 1, Jēkabpilī. 
 
Vadītājam ir ļoti liela nozīme ikdienā – organizēt, vadīt, kontrolēt, pārvaldīt u.c., tajā pašā laikā pasaule mainās un runā par jaunā laika līderiem, ko vajag zināt labam vadītājam. 
 
Šajā seminārā tiks apskatītas šādas tēmas: 1) vadītājs 21.gs - ko no vadītāja prasa jaunais tehnoloģiju laikmets. Kādas prasības ir mūsdienu vadītājam. Kā pašam novērtēt – ko es zinu, protu kā vadītājs un kādas prasmes jāpilnveido. Kā vadītāji iedalās un kādas ir lielākās atšķirības starp 20.gs un 21.gs, ko ņemt līdzi nākotnē un ko atstāt pagātnē 2) Vadītājs ietekme un vara uzņēmumā. Vadītāja ietekme ir milzīga uzņēmumā un katrs uzņēmums ir kā atsevišķa sistēma, kurā ir sava kārtība un noteikumi. Kā vadītājiem izprast sistēmas noteikumus un tajā iekļauties. Kā ieraudzīt savu patieso vietu uzņēmumā un saprast savas varas un ietekmes robežas un rezultātus. 3) vadītāja ekoloģija - kā nesadegt vadot uzņēmumu, kolektīvu, savu dzīvi u.c. Privātās un darba dzīves līdzsvars. Ko pieprasa mūsdienu biznesa vide un kā tajā visā nepazaudēt pašam sevi, kā būt emocionālā un fiziskā balansā. 
 
Ieguvumi dalībniekiem Uzņēmumu īpašnieki un vadītāji iepazīs un izmēģinās vairākus instrumentus, lai ieraudzītu sevi no jauna skatu punkta. Dalīsimies pieredzē par vadītāja lomu un varu, atradīsim risinājumus savam dzīves balansam. Vienkāršā un saprotamā veidā tiks veidota izpratne par uzņēmumu kā sistēmu un tās vadošajiem principiem. Dalībnieki saņems arī praktisku izdales materiālus elektroniski turpmākai izmantošanai. 
 
Semināru vada: Joanna-Kristīne Golubeva - Vadītprasmju maģistre, koučinga trenere, personības attīstības un transformācijas spēļu trenere, sistēmisko sakārtojumu fasilitatore. Ilggadēja pieredze personālvadībā valsts pārvaldē un lielos pašvaldības un valsts uzņēmumos (SIA “Rīgas satiksme”, AS “Latvijas Dzelzceļš”, SIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”, SIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” u.c.), lektore Latvijas Lauksaimniecības Universitātē u.c. Darbības moto - empātija, radošums un drosme palīdz apzināties un mainīt savu pasauli! Tāpēc es mācos pati un dalos ar savām zināšanām, pieredzēm un tehnikām, lai katrs cilvēks varētu mainīt savu dzīvi tā - kā vēlas!». 
 
Reģistrācija: http://ejuz.lv/ekabpils20200312 
 
"Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos."