Jēkabpils — labo pārmaiņu pilsēta!

Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsaka pateicību SIA “Latgran”, SIA “Margret” un SIA “Evits”

Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsaka pateicību SIA “Latgran”, SIA “Margret” un SIA “Evits”

Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsaka lielu pateicību uzņēmumam SIA “Latgran”, kas ir izrādījis vēlmi, valstī izsludinātajā ārkārtas stāvoklī, palīdzēt tām jēkabpiliešu ģimenēm, kurās aug skolas un pirmsskolas vecuma bērni.

Uzņēmums ir apņēmies segt izdevumus vairāk kā 100 dāvanu karšu 30 un 15 euro vērtībā nodrošināšanai tām ģimenēm, kas kādu iemeslu dēļ neatbilst pašvaldības Saistošajos noteikumos ietvertajām atbalstāmajām audzēkņu grupām (piemēram, bērna deklarētā dzīvesvieta ir Jēkabpils, bet viņš mācās citas pašvaldības teritorijā esošā skolā vai pirmsskolas izglītības iestādē).

Jēkabpils pilsētas domas priekšsēdētājs Aivars Kraps uzsver: “SIA “Latgran” iniciatīva ir liels atbalsts gan jēkabpiliešu ģimenēm, gan arī pašvaldības budžetam. Ir daudz jomu, kurās nepieciešama palīdzība un atbalsts. Tāpēc aicinu arī citus uzņēmējus, kam rocība atļauj, sazināties ar mums un sniegt palīdzīgu roku šajā sarežģītajā situācijā.”

Atgādinām, ka tās ģimenes, kas nav pieteikušās dāvanu karšu saņemšanai, to joprojām var izdarīt zvanot Jēkabpils sociālajam dienestam uz tālruņiem – 65207089, 65230480 vai 65207090.

Tāpat, Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsaka lielu pateicību arī uzņēmumam SIA “Margret”, kas katru dienu kopš 23.marta nodrošina garšīgas un siltas pusdienas SIA “Centrālā laboratorija” personālam un dežurējošajiem pašvaldības policijas darbiniekiem, kas Sporta nama telpās ik dienu veic Covid-19 analīzes, kā arī uzņēmuma SIA “Evits” kafejnīcai "Oāze", kas parūpējās par siltām un garšīgām pusdienām Jēkabpils reģionālās slimnīcas Perinatālās aprūpes centra un Uzņemšanas nodaļas darbiniekiem.

Paldies uzņēmējiem par iniciatīvu un atbalstu!

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa