Jēkabpils — labo pārmaiņu pilsēta!

Pašvaldības nedēļas plāns 18.05.-24.05.

Pašvaldības nedēļas plāns 18.05.-24.05.

18.maijā 
plkst.16.00 piedaloties Domes priekšsēdētājam A. Krapam, SIA “Ošukalns” atbildīgajiem speciālistiem, kā arī būvuzraugam, tiks veikti atkārtoti asfalta kontrolurbumi rekonstruētajā Neretas ielas posmā no tilta līdz gājēju pārejai. Asfalta urbumus veiks, jo Jēkabpils pilsētas pašvaldība saņēmusi vēstuli ar šādu lūgumu no Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA). Vēstulē lūgts veikt atkārtotus asfalta apakškārtas un saistes kārtas pārbaudi, saskaņā ar noslēgtā līguma tehniskās specifikācijas prasībām. Paraugu rezultāti/pārskati jāiesniedz aģentūrai. 

19.maijā
Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps tiksies ar Jēkabpils Goda pilsoni, rakstnieci Annu Skaidrīti Gailīti, lai sniegtu interviju priekš rakstnieces topošās grāmatas, kas veltīta Jēkabpils 350. gadskārtai. 
Domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola kā darba devēja pārstāvis kopā ar citiem pašvaldību pārstāvjiem, kuru pilsētās ir Latvijas Universitātes filiāles, uzaicināta piedalīties Latvijas Universitātes studiju programmas “Pirmsskolas skolotājs” licencēšanā  attālināti, izmantojot elektronisko platformu “ZOOM”.

21.maijā
plkst.9.00 attālināti notiks Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēde;
plkst.10.00 attālināti notiks Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde.
plkst.13.00 attālināti notiks Domes sēde.

22. maijā
plkst.10.30 attālināti notiks domes vadības preses konference medijiem;
plkst.13.00 attālināti paredzēta domes vadības apspriede ar SIA “Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” vadību. Sarunā piedalīsies domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns. Saruna būs par Jēkabpils biznesa inkubatoru turpmāko attīstību;
plkst.14.00 Domes vadība klātienē dosies apskatīt Krustpils pils renovācijas projektu.

Vairāk par pašvaldības aktualitātēm skatīt: www.jekabpils.lv 

Informāciju apkopojusi un sagatavojusi:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības 
Sabiedrisko attiecību nodaļa