Pašvaldība sasauc preses konferenci  saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajām darbībām pilsētā

Pašvaldība sasauc preses konferenci  saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajām darbībām pilsētā

Šovakar, 21.janvārī plkst. 20.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldība sasauca attālināto preses konferenci, saistībā ar izskanējušo informāciju, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis kriminālprocesu aizdomās par Jēkabpils pilsētas domes amatpersonu iespējamām nelikumībām saistībā ar pašvaldības kapitālsabiedrības veiktajiem iepirkumiem, kā arī ar šodien KNAB veiktajām darbībām  pilsētā.  

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors un pašvaldības kapitālsabiedrību kapitāldaļu turētājs Guntars Gogulis preses konferencē  informēja, ka šodien Jēkabpilī bija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki un veica procesuālās darbības.

Pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis, norādīja, ka būtiski ir nodrošināt visus pašvaldības un kapitālsabiedrību sniegtos pakalpojumus iedzīvotājiem  un uzsvēra, ka visi pakalpojumi  tiek nodrošināti  līdzšinējā kārtībā, izņemot  tās izmaiņas, kas ir saistītas ar ārkārtējo situāciju Covid 19 sakarā.

G. Gogulis informēja, ka pirms preses konferences tika sasaukta arī attālinātā deputātu  sanāksme, kurā izpilddirektors sniedza informāciju par esošo situāciju.

Izpilddirektors norādīja, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veic procesuālās darbības un līdz ar to pastāv vesela virkne aizliegumu par informācijas izpaušanu. G. Gogulis uzsvēra, ka pašvaldība uzticas tiesībsargājošajām institūcijām un gaida viņu turpmākos lēmumus.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa