Aicinām uz forumu “Valsts atbalsta biznesa uzsācējus” Jēkabpilī

Šā gada 7.martā Jēkabpilī notiks bezmaksas forums "Valsts atbalsta biznesa uzsācējus”. Tas būs jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kurā varēs uzzināt par valsts atbalstu, iedvesmoties un dibināt noderīgus kontaktus.  Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, kuram ir biznesa ideja un vēlme to īstenot, ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas,

Forums notiks Krustpils pilī, Rīgas ielā 2016B, Jēkabpilī, plkst. 9:30 – 13:30. Pieteikšanās līdz 5.martam ALTUM mājaslapā: www.altum.lv/lv/notikumi

Pasākuma dalībnieki uzzinās atbalsta iespējas, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un nevalstiskās organizācijas, tai skaitā:
• Kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju?
• Biznesa inkubators – vieta, kur sākt biznesu, augt un attīstieties.
• Uzņēmēju pieredzes stāsti un padomi (Roberts Češeiko, Mārcis Pļaviņš un Zanda Lamba)
• Praktiska mācību lekcija “Pārdošanas automatizācija – liec digitāliem rīkiem strādāt tavā vietā” (Egils Boitmanis, Infinitum)

Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, piedaloties reģiona iedvesmojošiem uzņēmējiem un institūcijām, kuras uzņēmējiem var sniegt būtisku atbalstu, sperot sākuma soļus biznesā.

ALTUM Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa: “Visa biznesa uzsācējam noderīgā informācija vienuviet, brīvā un draudzīgā atmosfērā – šādu informācijas iegūšanas formātu šodienas dzīves ritmā uzņēmēji izvēlas ļoti labprāt. Turklāt tā ir arī iespēja satikt citus uzņēmējus, mācīties no citu pieredzes un kļūdām, arī iegūt vērtīgus kontaktus. Reģionos ir liels potenciāls uzņēmējdarbības attīstībai, tāpēc vēlamies, lai šis pasākums kalpo par iedvesmu un dzinuli arvien lielākai reģiona iedzīvotāju vēlmei kļūt par uzņēmējiem. ALTUM no savas puses sniegs visu nepieciešamo atbalstu šajā aizraujošajā ceļā. ”

Pasākumā individuālas konsultācijas sniegs vairāk nekā 10 organizācijas: ALTUM, LIAA, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, NVA, LLKC, bankas un citi.

Būvdarbi Viestura ielā 44 tiks uzsākti līdz šī gada beigām
14.Decembris, 2018
12363
Lūši dodas uz Poliju un uz “Cīruļiem”
14.Decembris, 2018
12361
Aicinām atbalstīt un balsot par Reini Nitišu kā par gada populārāko sportistu
14.Decembris, 2018
12358
No 15. decembra atjaunos transporta kustību Zaļajā ielā un posmā no Vecpilsētas laukuma līdz Brīvības ielai
14.Decembris, 2018
12357
Jēkabpils Sporta centra aktualitātes
13.Decembris, 2018
12347
Konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība” Jēkabpils pilsēta saņem specbalvu par ieguldījumu darbā ar jauniešiem
13.Decembris, 2018
12346
13.decembrī notiks Finanšu komitejas sēde
12.Decembris, 2018
12342
Notiks filmas “9 pilsētas – viena iela” pirmizrāde
12.Decembris, 2018
12340