Aicinām uz forumu “Valsts atbalsta biznesa uzsācējus” Jēkabpilī

Šā gada 7.martā Jēkabpilī notiks bezmaksas forums "Valsts atbalsta biznesa uzsācējus”. Tas būs jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kurā varēs uzzināt par valsts atbalstu, iedvesmoties un dibināt noderīgus kontaktus.  Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, kuram ir biznesa ideja un vēlme to īstenot, ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas,

Forums notiks Krustpils pilī, Rīgas ielā 2016B, Jēkabpilī, plkst. 9:30 – 13:30. Pieteikšanās līdz 5.martam ALTUM mājaslapā: www.altum.lv/lv/notikumi

Pasākuma dalībnieki uzzinās atbalsta iespējas, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un nevalstiskās organizācijas, tai skaitā:
• Kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju?
• Biznesa inkubators – vieta, kur sākt biznesu, augt un attīstieties.
• Uzņēmēju pieredzes stāsti un padomi (Roberts Češeiko, Mārcis Pļaviņš un Zanda Lamba)
• Praktiska mācību lekcija “Pārdošanas automatizācija – liec digitāliem rīkiem strādāt tavā vietā” (Egils Boitmanis, Infinitum)

Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, piedaloties reģiona iedvesmojošiem uzņēmējiem un institūcijām, kuras uzņēmējiem var sniegt būtisku atbalstu, sperot sākuma soļus biznesā.

ALTUM Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa: “Visa biznesa uzsācējam noderīgā informācija vienuviet, brīvā un draudzīgā atmosfērā – šādu informācijas iegūšanas formātu šodienas dzīves ritmā uzņēmēji izvēlas ļoti labprāt. Turklāt tā ir arī iespēja satikt citus uzņēmējus, mācīties no citu pieredzes un kļūdām, arī iegūt vērtīgus kontaktus. Reģionos ir liels potenciāls uzņēmējdarbības attīstībai, tāpēc vēlamies, lai šis pasākums kalpo par iedvesmu un dzinuli arvien lielākai reģiona iedzīvotāju vēlmei kļūt par uzņēmējiem. ALTUM no savas puses sniegs visu nepieciešamo atbalstu šajā aizraujošajā ceļā. ”

Pasākumā individuālas konsultācijas sniegs vairāk nekā 10 organizācijas: ALTUM, LIAA, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, NVA, LLKC, bankas un citi.

Projekta AttractiveFORyou ietvaros Jēkabpils pilsēta tiek pārstāvēta Lietuvas un Latvijas starptautiskajās tūrisma izstādēs
16.Marts, 2018
10643
Noslēgts līgums par Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukciju
16.Marts, 2018
10640
Konsultatīvs seminārs Jēkabpilī projektu sagatavošanai konkursam Zemgales NVO projektu programmā
16.Marts, 2018
10637
Norisinājusies pašvaldības vadības tikšanās ar iedzīvotājiem
16.Marts, 2018
10635
Aicina Lieldienu turnīri galda tenisā
15.Marts, 2018
10630
Notiek sabiedriskā transporta pasažieru aptauja
15.Marts, 2018
10580
Uz Daugavas ledus atrasties ir aizliegts !
15.Marts, 2018
10545
Martā sarunu ciklā “Kāpiens” tiksimies ar Gustavu Upmani
15.Marts, 2018
10519