Eiropas jauniešu vizīte Jēkabpils pilsētas pašvaldībā

Erasmus+ programmas projekta „Volunteer’s Discovery” Eiropas brīvprātīgā darba jaunieši kopā ar biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs”  pārstāvjiem 6. decembrī viesojās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā. 
Jauniešiem tika sniegta iespēja uzzināt daudz jauna par pilsētu un tās pašvaldības darbu no citas puses. Vizītes laikā jauniešiem bija iedvesmojoša sarunu ar domes priekšsēdētāja vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu, kas bija ne tikai par pilsētu, bet arī motivējošas dzīves gudrības un padomi. Pēc tikšanās visi jaunieši devās prom ar smaidu sejā un iedvesmu visai dienai. 
Eiropas brīvprātīgo jauniešu iespaidi pēc viesošanās pašvaldībā:
„Šī bija mana pirmā viesošanās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, un es nebiju gaidījusi tik siltu uzņemšanu. Esmu pateicīga ne tikai par informatīvo daļu, bet arī par iedvesmojošajām dzīves gudrībām un padomiem. Ļoti izbaudīju video par Jēkabpili, kas uzņemts putna lidojumā, tas bija brīnišķīgs, iedzīvotājiem ar to vajadzētu lepoties!” Indrė Sabaliauskaitė, Lietuva.
„Tas bija ļoti interesanti, īpaši, kad tika stāstīts par pilsētas dibināšanas gadu un ekonomiku. Uzzinājām arī – kā Jēkabpils pašvaldība sadarbojas ar citām pašvaldībām, veidojot sadraudzības pilsētas pa visu Eiropu. Tas bija ļoti iedvesmojoši, un es nevaru sagaidīt mūsu nākamo tikšanos janvāri!” Julien Benzina, Francija.
 „Man patika vakardienas tikšanās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, tas iedvesmoja visai atlikušajai dienai. Tikšanās laikā sarunas bija ne tikai par Jēkabpili, bet arī motivējoši padomi ziemas periodam. Mēs skatījāmies interesantu video par pilsētu, kurā mēs dzīvojam, kas ietvēra arī svarīgu informāciju, ko pirms tam nezināju. Domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa ir ļoti atvērta persona. Viņa aicināja mūs satikties jebkurā laikā, kad mēs gribam un ir gatava palīdzēt, ja mums tas ir nepieciešams. Nevaru sagaidīt mūsu nākamo tikšanos janvārī!” Ani Davtyan, Armēnija.
„Man ļoti patika tikšanās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā. Tur var ļoti daudz ko uzzināt par pilsētu, vairāk nekā citi domā. Ar nepacietību gaidu mūsu nākamo tikšanos!” Marion Lichtenberger, Austrija.
„Mēs atsaucām atmiņā to, ka dzīvojam mazā, bet jaukā pilsētā. Mēs uzzinājām jaunu informāciju par Jēkabpili, kuru iepriekš nezinājām. Paldies pilsētas pašvaldībai par lielisko tikšanos! Cerams, ka tuvākajā nākotnē mēs vēl vairāk sadarbosimies.” Hasmik Petrosyan, Armēnija.

Projektu “Volunteer’s discovery” finansē Eiropas Komisija programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Projektu koordinē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, uzņemošie partneri Latvijā ir biedrības “Ūsiņš” un “Rodacy”

Maira Tropa 
Jēkabpils NVO resursu centrs

 

Mācībām pieaugušajiem visā Latvijā var pieteikties vēl līdz 28. jūnijam
26.Jūnijs, 2019
13518
Pašvaldības nedēļas plāns 25.06.- 30.06.
25.Jūnijs, 2019
13516
Vasaras skolā Jēkabpilī pulcēsies UNESCO LNK sadarbības tīklu pārstāvji
25.Jūnijs, 2019
13502
Jēkabpils sporta centra aktualitātes
25.Jūnijs, 2019
13514
Priecīgus svētkus!
21.Jūnijs, 2019
13509
Reģionālajā vizītē Jēkabpili apmeklē Satiksmes ministrs Tālis Linkaits
21.Jūnijs, 2019
13508
Apstiprināšanai SIA “Jēkabpils pakalpojumi” valdes priekšsēdētāja amatam virza Guntaru Leitānu
21.Jūnijs, 2019
13505
VUGD aicina līgot droši un apdomīgi!
21.Jūnijs, 2019
13504