Eiropas jauniešu vizīte Jēkabpils pilsētas pašvaldībā

Erasmus+ programmas projekta „Volunteer’s Discovery” Eiropas brīvprātīgā darba jaunieši kopā ar biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs”  pārstāvjiem 6. decembrī viesojās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā. 
Jauniešiem tika sniegta iespēja uzzināt daudz jauna par pilsētu un tās pašvaldības darbu no citas puses. Vizītes laikā jauniešiem bija iedvesmojoša sarunu ar domes priekšsēdētāja vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu, kas bija ne tikai par pilsētu, bet arī motivējošas dzīves gudrības un padomi. Pēc tikšanās visi jaunieši devās prom ar smaidu sejā un iedvesmu visai dienai. 
Eiropas brīvprātīgo jauniešu iespaidi pēc viesošanās pašvaldībā:
„Šī bija mana pirmā viesošanās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, un es nebiju gaidījusi tik siltu uzņemšanu. Esmu pateicīga ne tikai par informatīvo daļu, bet arī par iedvesmojošajām dzīves gudrībām un padomiem. Ļoti izbaudīju video par Jēkabpili, kas uzņemts putna lidojumā, tas bija brīnišķīgs, iedzīvotājiem ar to vajadzētu lepoties!” Indrė Sabaliauskaitė, Lietuva.
„Tas bija ļoti interesanti, īpaši, kad tika stāstīts par pilsētas dibināšanas gadu un ekonomiku. Uzzinājām arī – kā Jēkabpils pašvaldība sadarbojas ar citām pašvaldībām, veidojot sadraudzības pilsētas pa visu Eiropu. Tas bija ļoti iedvesmojoši, un es nevaru sagaidīt mūsu nākamo tikšanos janvāri!” Julien Benzina, Francija.
 „Man patika vakardienas tikšanās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā, tas iedvesmoja visai atlikušajai dienai. Tikšanās laikā sarunas bija ne tikai par Jēkabpili, bet arī motivējoši padomi ziemas periodam. Mēs skatījāmies interesantu video par pilsētu, kurā mēs dzīvojam, kas ietvēra arī svarīgu informāciju, ko pirms tam nezināju. Domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa ir ļoti atvērta persona. Viņa aicināja mūs satikties jebkurā laikā, kad mēs gribam un ir gatava palīdzēt, ja mums tas ir nepieciešams. Nevaru sagaidīt mūsu nākamo tikšanos janvārī!” Ani Davtyan, Armēnija.
„Man ļoti patika tikšanās Jēkabpils pilsētas pašvaldībā. Tur var ļoti daudz ko uzzināt par pilsētu, vairāk nekā citi domā. Ar nepacietību gaidu mūsu nākamo tikšanos!” Marion Lichtenberger, Austrija.
„Mēs atsaucām atmiņā to, ka dzīvojam mazā, bet jaukā pilsētā. Mēs uzzinājām jaunu informāciju par Jēkabpili, kuru iepriekš nezinājām. Paldies pilsētas pašvaldībai par lielisko tikšanos! Cerams, ka tuvākajā nākotnē mēs vēl vairāk sadarbosimies.” Hasmik Petrosyan, Armēnija.

Projektu “Volunteer’s discovery” finansē Eiropas Komisija programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Projektu koordinē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, uzņemošie partneri Latvijā ir biedrības “Ūsiņš” un “Rodacy”

Maira Tropa 
Jēkabpils NVO resursu centrs

 

No 21.03. satiksmei tiks slēgta Viestura iela posmā no Pormaļa ielas līdz Pasta ielai
20.Marts, 2019
12895
NVA aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai
20.Marts, 2019
12893
Jēkabpils pilsēta iesaistīsies akcijā „Zemes stunda”
20.Marts, 2019
12891
Izsludināta pieteikšanās vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu amatiem
20.Marts, 2019
12889
Klāt “Orientieris 2019” !
19.Marts, 2019
12888
VUGD: kūlas dedzināšana apdraud cilvēku dzīvību, īpašumu un apkārtējo vidi!
19.Marts, 2019
12886
Sporta notikumu apskats
19.Marts, 2019
12884
Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem
19.Marts, 2019
12869